Головна » Файли » Програми » Утиліти

У категорії матеріалів: 3
Показано матеріалів: 1-3

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Завантажити Unlocker 1.8.8 Безкоштовно

unlockerUnlocker — програма, що дозволяє користувачеві видаляти, переміщати і перейменовувати файли і теки, заблоковані іншими системними процесами. Unlocker повністю безкоштовний і завжди таким залишиться, так-що Ви можете використовувати її для будь-яких цілей.

Unlocker інтегрований в контекстне меню Windows, і відкриває по кліку правої кнопки мишки діалог, що показує процеси які блокують файл, перешкоджаючи таким чином його видаленню. Ви можете закінчити і розблоковувати ці процеси а потім видалити файл, або запланувати видалення файлу при наступному перезапуску системи.
 Категорія: Утиліти |  Завантажень: 1384 |   Додав: Admin Рейтинг: 0.0/0

Завантажити EasyCleaner 2.0.6.380 Безкоштовно

nullEasy Cleaner — це багатофункціональна безкоштовна програма для догляду за операційною системою. Одними з найбільш корисних інструментів EasyCleaner є чистильник реєстру Windows, редактор автозапуску і графічна утиліта для перевірки вільного простору на жорстких дисках.

Серед інших властивостей програми можна згадати декілька опцій для видалення непотрібних, дубльованих і тимчасових файлів; історії браузера (тільки Internet Explorer) і битих ярликів. EasyCleaner можна налаштувати на роботу лише з певними типами файлів, або лише в певному місці, а система відновлення стану дозволяє виправити можливе помилкове видалення записів реєстру.
 Категорія: Утиліти |  Завантажень: 1426 |   Додав: Admin Рейтинг: 0.0/0


Завантажити CCleaner 2.28.1091 Безкоштовно

ccleanerCCleaner — безкоштовна програма для оптимізації системи та інструмент забезпечення приватності користувача. CCleaner видаляє невживані і тимчасові файли з вашого комп'ютера забезпечуючи швидшу роботу Windows і звільняючи місце на жорстких дисках. Також внаслідок цього знищуються сліди онлайн-активності користувача, наприклад історія його навігації в Інтернеті.

CCleaner був зроблений для безпечного використання. Він має безліч рівнів перевірки безпеки, для того, щоб бути упевненим, що не буде видалене нічого потрібного і корисного. Для дуже підозрілих і обережних користувачів передбачена також система резервних копій.
 Категорія: Утиліти |  Завантажень: 1566 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0


[ Вгору ]