Головна » Файли » Програми » Мережі

У категорії матеріалів: 18
Показано матеріалів: 11-18
Сторінки: « 1 2

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Завантажити Skype 4.1.0.179 Безкоштовно

nullSkype - безкоштовна програма, що дозволяє робити телефонні дзвінки прямо з вашого комп'ютера. Між абонементами, на комп'ютерах яких встановлений Skype, ці дзвінки абсолютно безкоштовні, а при дзвінку з комп'ютера на звичайний стаціонарний або мобільний телефон знімається невелика плата.

До переваг, що відрізняють Skype від інших програм IP-телефонії, можна віднести якість голосового зв'язку, простоту використання програми і захист комунікацій. Але слід також пам'ятати, що якість зв'язку залежить від швидкості з'єднання і може помітно погіршуватися при поганих каналах зв'язку.
 Категорія: Мережі |  Завантажень: 1065 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0

Завантажити QIP Infium 2.0.9032 Безкоштовно

nullQIP Infium — мультипротокольна безкоштовна програма для обміну миттєвими повідомленнями через загальнодоступні сервери. QIP Infium є прямим спадкоємцем QIP. Особливостями QIP Infium є підтримка зовнішніх модулів.

Підтримувані протоколи: OSCAR, XMPP (Jabber), Gtalk (Jabber), LiveJournal (Jabber), Mail.Ru Agent, IRC і XIMSS (SIP). Для більш комфортного голосового спілкування додана підтримка USB-телефонів компанії SkypeMate.
 Категорія: Мережі |  Завантажень: 747 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0

Завантажити ICQ 7.0.1205 Безкоштовно

nullICQ (абревіатура фонетично співзвучна англійській фразі "I seek you" (ай сік ю) - я шукаю тебе) - популярна програма для спілкування за допомогою миттєвих текстових повідомлень в режимі реального часу через Інтернет.

ICQ проводить пошук людей по інтересах, допоможе знайти нових друзів, зв'язатися з колегами або членами сім'ї незалежно від їх місцеположення. Програма ICQ дозволяє не тільки відправляти і приймати повідомлення, але і спілкуватися за допомогою відеокамери, в режимі чату, а також грати в он-лайн ігри і пересилати різні файли.
 Категорія: Мережі |  Завантажень: 773 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0

Завантажити Safari 4.0.4 Безкоштовно

nullSafari — безкоштовний веб-браузер розроблений компанією Apple Inc. для Mac OS X. З 2007 року також існує версія для Windows, що і присутня на цій сторінці. Як запевняють розробники Safari — на цей день це найшвидший браузер для цієї операційної системи.

Браузер Safari надає більшість звичних для сучасних браузерів функцій. Крім того він має низку особливостей, які виділяють його серед інших подібних програм.
 Категорія: Мережі |  Завантажень: 684 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0


Завантажити Mozilla Firefox 3.6 Безкоштовно

nullMozilla Firefox - без сумнівів кращий веб-навігатор усіх часів і народів. Це швидкий і надійний, легкий в роботі і добре захищений безкоштовний браузер. Основні достоїнства браузера Mozilla Firefox - гнучкість і розширюваність.

Простій і лаконічний, але в той же час зручний, інтерфейс дозволяє освоїти програму за декілька хвилин.
 Категорія: Мережі |  Завантажень: 881 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0

Завантажити Internet Explorer 8 Безкоштовно

nullWindows Internet Explorer (IE, WIE, MSIE) - поширений безкоштовний графічний браузер компанії Microsoft для операційної системи Windows. Кількість користувачів, що користуються Internet Explorer, в останній час знижується, в першу чергу за рахунок збільшення аудиторії прихильників двох основних браузерів-конкурентів - Mozilla Firefox и Opera.
 Категорія: Мережі |  Завантажень: 841 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0


Завантажити Google Chrome 4.0.249.78 Безкоштовно

nullGoogle Chrome — безкоштовний веб-браузер розроблений пошуковою системою Google. Він використовує компоненти іншого програмного забезпечення з відкритим кодом (включаючи WebKit та Mozilla) і надає більшу стабільність, швидкість і безпеку, ніж інші існуючі на сьогодні браузери. При цьому Google Chrome має простий і ефективний інтерфейс користувача.
 Категорія: Мережі |  Завантажень: 896 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0

Завантажити Opera 10.10 Безкоштовно

OperaLogoOpera - потужна безкоштовна програма, що надає безліч зручних функцій для навігації в Інтернеті. Сьогодні це вже не лише браузер, а й значний набір інших корисних сервісів і послуг, серед яких можна виділити надсилання та отримання електронної пошти, завантаження файлів, доступ до ftp-серверів, ведення списку контактів та інше... По результатам незалежних тестів Opera вважається одним із найшвидших браузерів.

Серед особливостей браузера можна виділити широкі можливості по навігації в одному вікні програми а також можливості масштабування документів, що в ньому відображаються. Однією із "фірмових" особливостей є навігація за допомогою спеціальних рухів мишкою.
 Категорія: Мережі |  Завантажень: 845 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0
1-10 11-18

[ Вгору ]