Головна » Файли » Програми » Мережі

Free Download Manager 3.0.871
[ · Скріншот ] 13 Січня 2009, 21:39
FreeDownloadManagerFree Download Manager (FDM) - легкий та потужний безкоштовний менеджер та прискорювач завантажень. Це програмне забезпечення добре відоме своїм інтуїтивним та дружнім до користувача інтерфейсом. Серед корисних функцій, які підтримує Free Download Manager - менеджер сайтів, прискорювач, переглядач сайтів та планувальник завдань.

Free Download Manager вміє автоматично поновлювати перервані завантаження тому Вам не знадобиться знову і знову ставити потрібний файл на завантаження. Ви зможете відновити це завантаження з того самого місця де воно було перервано.

Основні характеристики Free Download Manager:

- Free Download Manager це безкоштовна програма з відкритими кодами, що поширюється під ліцензією GPL.
- Завантажує файли використовуючи протокол BitTorrent.
- Відвантаження файлів та тек для обміну з іншими користувачами.
- Завантаженні відео зі спеціалізованих сайтів. Відео може бути збережене в форматі .flv, або конвертоване в один з більш популярних форматів.
- Ви можете легко створити портативну версію Free Download Manager.
- Попередній перегляд аудіо та відео файлів до закінчення завантаження та конвертація форматів файлів після завантаження.
- Free Download Manager розбиває файл на декілька секцій і завантажує їх одночасно, забезпечуючи таким чином максимально доступну швидкість для будь-якого інтернет-з'єднання.
- Free Download Manager відновлює завантаження з того моменту з якого воно було перерване, зберігаючи таким чином Ваш час, нерви та гроші.
- З допомогою програми Free Download Manager Ви легко організуєте всі завантаження по типу файлів, розміщуючи їх в заздалегідь визначених теках.
- Планувальник завдань дозволяє стартувати та зупиняти завантаження файлів та виконувати інші дії в автоматичному режимі.
- Переглядач сайтів дозволяє Вам ознайомитися зі структурою того, або іншого сайту, та завантажити обрані файли та директорії. Ви можете завантажити всі веб-сторінки, або навіть весь сайт за допомогою павука HTML.
- Free Download Manager може одночасно завантажувати файли з декількох дзеркал.
- Free Download Manager дозволяє завантажувати лише обрані файли архіву zip.
- Інтерфейс перекладено на більш ніж 30 мов (в тому числі і на українську).Для того щоб завантажити Free Download Manager 3.0.871 натисніть на посилання


[ ]


[ Отримати пряме посилання на файл ]

Категорія: Мережі | Додав: lion
Переглядів: 1937 | Завантажень: 305 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

[ Вгору ]