Головна » Файли » Програми » Мережі

FlashGet 3.3.0.1092/1.9.6
[ · Скріншот ] 13 Січня 2009, 21:36
flashgetFlashGet - популярний безкоштовний менеджер завантажень, спроектований спеціально для вирішення двох головних проблем, що виникають при завантажуванні файлів - швидкість завантажень та ефективне керування скачаними файлами.

FlashGet може розділяти файли що завантажуються на кілька секцій, завантажуючи кожну з них окремо. Завдяки цьому зростає швидкість скачування від 100% до 500%. Це, разом з потужними та легкими в використанні інструментами управління, робить завантаження файлів легким як ніколи.

Основні характеристики FlashGet:

- Швидкість. Поділ файла на кілька (до десяти) частин, що завантажуються одночасно. Завантаження до 8 файлів одночасно. Можливість регулювання швидкості завантаження.
- Підтримка скінів.
- Пошук дзеркал. FlashGet автоматично шукає доступні сервери з більшою швидкістю завантаження.
- Автоматизація. Програма самостійно, згідно з настройками, з'єднається з Інтернетом, розпочне завантаження, закриється та вимкне комп'ютер. Ви можете встановити годину, день (або дні) тижня...
- Багатомовний інтерфейс. FlashGet самостійно визначає мову якою ви користуєтесь. Більше 60 підтримуваних мов (включаючи українську).
- Та багато іншого.Для того щоб завантажити FlashGet 3.3.0.1092/1.9.6 натисніть на посилання


[ ]


[ Отримати пряме посилання на файл ]

Категорія: Мережі | Додав: lion
Переглядів: 1143 | Завантажень: 290 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

[ Вгору ]