Головна » Файли » Програми » Мережі

У категорії матеріалів: 18
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Завантажити Free Download Manager 3.0.871 Безкоштовно

FreeDownloadManagerFree Download Manager (FDM) - легкий та потужний безкоштовний менеджер та прискорювач завантажень. Це програмне забезпечення добре відоме своїм інтуїтивним та дружнім до користувача інтерфейсом. Серед корисних функцій, які підтримує Free Download Manager - менеджер сайтів, прискорювач, переглядач сайтів та планувальник завдань.

Free Download Manager вміє автоматично поновлювати перервані завантаження тому Вам не знадобиться знову і знову ставити потрібний файл на завантаження. Ви зможете відновити це завантаження з того самого місця де воно було перервано.
 Категорія: Мережі |  Завантажень: 2161 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0


Завантажити FlashGet 3.3.0.1092/1.9.6 Безкоштовно

flashgetFlashGet - популярний безкоштовний менеджер завантажень, спроектований спеціально для вирішення двох головних проблем, що виникають при завантажуванні файлів - швидкість завантажень та ефективне керування скачаними файлами.

FlashGet може розділяти файли що завантажуються на кілька секцій, завантажуючи кожну з них окремо. Завдяки цьому зростає швидкість скачування від 100% до 500%. Це, разом з потужними та легкими в використанні інструментами управління, робить завантаження файлів легким як ніколи.
 Категорія: Мережі |  Завантажень: 1401 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0

Завантажити Download Master 5.6.1 Безкоштовно

download_masterDownload Master - потужна програма від української компанії WestByte, один з кращих менеджерів завантаження на сьогоднішній день. Основними рисами, що вирізняють Download Master серед інших програм, є зручний інтерфейс, висока ефективність роботи та ефективне рішення головних проблем, що виникають при завантаженні файлів з Інтернету.

Для підвищення зручності використання Download Master інтегрується в Internet Explorer, Firefox, Mozilla, Opera, Netscape Communicator та інші браузери, замінюючи при цьому стандартні модулі закачування. Крім того, програма стежить за буфером обміну, виявляючи посилання на файли.
 Категорія: Мережі |  Завантажень: 1869 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0

Завантажити BitTorrent 6.4 Безкоштовно

BitTorrentBitTorrent - безкоштовна програма для обміну файлами створена і підтримувана командою розробників відомої однойменної пірінгової мережі BitTorrent.

Окрім плюсів у цієї програми є і мінуси, найголовніший з яких полягає в тому, що ніякої системи пошуку файлів не передбачено - завантаження починається після кліку по так званому торент-файлу, в якому знаходиться вся інформація про завантажуваний файл.
 Категорія: Мережі |  Завантажень: 1557 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0


Завантажити µTorrent 2.0 Безкоштовно

utorentµTorrent (uTorrent, microTorrent) - досить потужний, безкоштовний клієнт мережі BitTorrent, що постійно отримує самі добрі відгуки. Серед головних переваг uTorrent - вражаючий (для малого розміру програми) набір можливостей, стабільна робота, підтримка застарілого "заліза" і старих версій Windows.

uTorrent створений так, щоб він споживав мінімальні ресурси системи, надаючи при цьому, широкі можливості навіть в порівнянні із значно більшими за розміром клієнтами BitTorrent (наприклад Vuze або BitComet). µTorrent являє собою один-єдиний виконуваний файл і при встановленні не міняє ніяких налаштувань системи.
 Категорія: Мережі |  Завантажень: 1380 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0

Завантажити eMule 0.49c Безкоштовно

eMuleeMule - найбільш популярна і найнадійніша безкоштовна програма для обміну файлами в мережі eDonkey. Була розроблена як заміна власницькому клієнтові eDonkey2000.

eMule базується на популярній мережі eDonkey, але надає більше можливостей, чим оригінальний клієнт. Завдяки цьому eMule став настільки популярним, що практично повністю витіснив решту клієнтів для мережі ED2K.
 Категорія: Мережі |  Завантажень: 1496 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0

Завантажити WinSCP 4.2.5 Безкоштовно

WinSCPWinSCP (Windows Secure copy) - вільний графічний клієнт, що працює по протоколу SFTP для Windows з відкритим початковим кодом. Він також підтримує протокол SCP. Призначений для захищеного копіювання файлів між комп'ютером і серверами, що підтримують ці протоколи.
 Категорія: Мережі |  Завантажень: 1658 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0

Завантажити Core FTP 2.1.1631 Безкоштовно

Core_FTPCore FTP LE - безкоштовний (для приватних і освітніх цілей) клієнт FTP, що містить всі необхідні для Вас функції. Серед можливостей цієї програми: підтримка SFTP (SSH), SSL, TLS, IDN; інтеграція в браузери; підтримка докачки; можливість перегляду і редагування файлів і багато чого іншого.

За допомогою Core FTP Ви зможете легко і швидко закачати, оновити або відредагувати сторінки Вашого сайту.
 Категорія: Мережі |  Завантажень: 1504 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0


Завантажити FileZilla 3.3.1 Безкоштовно

FileZillaFileZilla – найкращий серед безкоштовних, зручний і простий в користуванні FTP-менеджер (програма для викачування і завантаження файлів на FTP сервер) для операційної системи Windows.

При розробці програми FileZilla було поставлено наголос на підтримку якнайбільшої функціональності програми, при збереженні швидкої і надійної роботи. Результат - програма, що володіє приємним і зручним інтерфейсом, має велику кількість настройок, опцій і можливостей. Працювати з нею буде легко, як простим користувачам так і професіоналам.

FileZilla легко настроюється під конкретну роботу. Є підтримка функції Drag and Drop, забезпечується докачка файлів (якщо сервер це підтримує).
 Категорія: Мережі |  Завантажень: 1494 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0

Завантажити QIP Classic 8095 Безкоштовно

nullQIP 2005 (дивіться також QIP Infium) — чудовий безкоштовний клієнт для передачі миттєвих текстових повідомлень в режимі реального часу через Інтернет, реальна альтернатива популярній програмі ICQ. В перекладі з англійського його назва звучить як "Тихий Інтернет-пейджер".

QIP відрізняється зручним, дружнім інтерфейсом і винятковою функціональністю. При цьому QIP не вимагає великої кількості системних ресурсів і володіє додатковими функціями, недоступними для користувачів офіційної версії ICQ.
 Категорія: Мережі |  Завантажень: 1573 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0
1-10 11-18

[ Вгору ]