Головна » Файли » Програми » Мультимедіа

У категорії матеріалів: 13
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Завантажити Win 7 codecs 2.3.5 Безкоштовно

Win7codecsWin7codecs — набір аудіо та відео кодеків від розробників Vista Codec Package, призначений для установки в операційній системі Windows 7. Пакет являє собою автоматизований засіб, призначений для встановлення основних кодеків і декодеров.

На відміну від стандартних наборів, головним недоліком яких є наявність даремних (тих, що ніколи не використовуються) кодеків, Windows 7 codecs при встановленні автоматично видалить вже встановлені кодеки і замінить, для забезпечення кращої сумісності, їх власними. Після встановлення Windows 7 codecs можна програвати відеокліпи, музику та фільми на будь-якому сумісному з пакетом програвачі.
 Категорія: Мультимедіа |  Завантажень: 1442 |   Додав: Admin Рейтинг: 0.0/0


Завантажити jetAudio 8.0.4 Безкоштовно

nullJetAudio — безкоштовний багатофункціональний мультимедійний комбайн для перегляду і обробки відео та аудіо. JetAudio об'єднує в собі декілька компонентів — мікшер з 20-смуговим еквалайзером, цифровий обробник сигналу (з 20-смуговим аналізатором спектру), цифровий плеєр, а також виконує функції аудіо-, MIDI-, відео-та CD-програвача. Програма підтримує всі відео та аудіо формати.

За допомогою JetAudio можна не тільки слухати і переглядати медіафайли, а й накладати звукові ефекти. JetAudio може захоплювати музичні компакт-диски і записувати їх на жорсткий диск комп'ютера. Широкий вибір можливостей оцифровки аудіо дисків — не тільки в MР3, але й в сучасні lossless-формати flaс і ape. Крім того JetAudio дозволяє перетворити аудіо і відеофайли з одного формату в іншій.
 Категорія: Мультимедіа |  Завантажень: 1485 |   Додав: Admin Рейтинг: 0.0/0

Завантажити GOM Player 2.1.21.48.46 Безкоштовно

GOM Media PlayerGOM Media Player — медіаплеєр, що програє більшість медіа файлів без необхідності встановлення сторонніх кодеків (вбудована підтримка більшості популярних кодеків). GOM Player підтримує всі сучасні відео і аудіо формати, включно з відео мобільних пристроїв і цифрових камер, а також відтворення інтернет контенту прямо з мережі.

Серед підтримуваних форматів: avi, divx, asx, asf, wmx, wmv, wvx, wm, mpg, dat, ifo, vob, m1v, m2v, tp, dmb, mp4, m4v, k3g, 3gp, skm, dmskm, lmp4, m, mvb, mkv, ogm, gom. Вбудовані в GOM Media Player кодеки: AC3, OGG, XVID, DIV1, DIV2, DIV3, DIV4, DIV5, DIV6, DIVX, DX50, MP41, MP42, MP43, H263, AP41, MPG4, MP4S, M4S2, MP4V, BLZ0, MJPG , RMP4, DXGM, H264, ffmpeg.
 Категорія: Мультимедіа |  Завантажень: 1496 |   Додав: Admin Рейтинг: 0.0/0

Завантажити KMPlayer 2.9.4.1435 Безкоштовно

KMPlayer_logoKMPlayer — медіаплеєр з підтримкою програвання всіх популярних аудіо та відеоформатів, включно з DVD, VCD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia і QuickTime. Головні особливості — вбудовані кодеки і гнучкість налаштувань. Крім цього, KMPlayer може працювати не лише з внутрішніми, але і зовнішніми фільтрами і плагінами, що дозволяє дуже гнучко налаштовувати аудіо і відео параметри файлів, що відтворюються.

KMPlayer пропонує широкий вибір додаткових функцій: підтримка субтитрів, збільшення, панорамний вигляд, відтворення потокового контенту та відео захопленого TV-тюнером і камерою, підтримка скріншотів і багато чого іншого. Серед специфічних можливостей аудіо варто назвати нормалізацію — відстеження рівня гучності аудіосигналу і зміна його до нормального.
 Категорія: Мультимедіа |  Завантажень: 1809 |   Додав: Admin Рейтинг: 0.0/0


Завантажити RealPlayer 1.0.5 Безкоштовно

nullRealPlayer (RealOne Player) - програвач для відтворення потокових мультимедійних файлів в режимі реального часу. За допомогою програвача RealPlayer можна слухати радіо і дивитися телебачення в мережі Інтернет.

Крім цього Real Player, як і більшість сучасних програвачів мультимедіа, підтримує більшість аудіо і відео форматів медіа-файлів (RM, RA, RAM, RT, RP, PNG, GIF, JPG, MP3, SWF, SMIL, SMI, WAV, AIFF, MPG, MPEG, AVI, ASF, MID, MIDI, RMI).
 Категорія: Мультимедіа |  Завантажень: 2023 |   Додав: Admin Рейтинг: 0.0/0

Завантажити QuickTime Player 7.65.17.80 Безкоштовно

QuicktimeQuickTime Player - безкоштовний програвач і набір кодеків для файлів власного формату, широко представлених в Інтернеті (QT і MOV), і інших найбільш поширених форматів цифрового відео, звуку, тексту і анімації (MP3, AVI, AVR, MPEG (включаючи MPEG-4), ААС Audio, Flash).

У багатьох випадках QuickTime Player незамінний для перегляду потокового відео з Інтернету.
 Категорія: Мультимедіа |  Завантажень: 1274 |   Додав: Admin Рейтинг: 0.0/0

Завантажити Adobe Flash Player 10.0.42.34 Безкоштовно

AdobeFlashPlayerAdobe Flash Player - безкоштовний, широко поширений програвач мультимедія для перегляду файлів формату Flash (файли SWF).

Flash вже впродовж достатньо довгого періоду часу є незамінним засобом для створення презентацій, ігор, веб-сайтів, анімаційних фільмів і інших додатків, що вимагають багатого мультимедійного наповнення.

Як правило браузери встановлюють програвач Flash автоматично, але рекомендується регулярно оновлювати програму, оскільки Adobe постійно удосконалює свою розробку.
 Категорія: Мультимедіа |  Завантажень: 2260 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0

Завантажити Light Alloy 4.4.873 Безкоштовно

LightAlloyLight Alloy - це безкоштовна, для всіх хто знає російську мову, програма для відтворення відео і аудіо файлів. Програвач має невеликий розмір і оптимізований для швидкого запуску і мінімального завантаження системи.

Інтерфейс програвача простий і інтуїтивно зрозумілий, але при цьому містить безліч додаткових налаштувань, тобто підходить як для новаків, так і для просунутих користувачів.
 Категорія: Мультимедіа |  Завантажень: 1825 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0

Завантажити AIMP 2.60.530 Безкоштовно

aimp2AIMP — невеликий за розміром, безкоштовний аудіопрогравач оптимізований для швидкого запуску і мінімального завантаження системи. Завдяки вбудованим утилітам AIMP дозволяє перекодовувати музику з одного формату в іншій, записувати звук з мікрофону або іншого звукового пристрою, редагувати теги музичних файлів, а також виконувати пакетне їх перейменування або сортування. AIMP базується на аудіо-двигунцю BASS.
 Категорія: Мультимедіа |  Завантажень: 1574 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0


Завантажити Winamp 5.572 Full Безкоштовно

winampWinamp - один із найстаріших і популярніших медіа-плеєрів, що володіє щонайширшим діапазоном можливостей. Winamp дозволяє програвати аудіо-файли всих популярних форматів, записувати музику із звичайних музичних CD на комп'ютер, і записувати CD-диски на приводі, що пише.

Winamp підтримує відтворення відео, має велику кількість налаштувань і параметрів, володіє можливістю зміни скінів, має хороший модуль візуалізації і медіа-бібліотеку.
 Категорія: Мультимедіа |  Завантажень: 2132 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0
1-10 11-13

[ Вгору ]