Головна » Файли » Програми » Безпека

У категорії матеріалів: 9
Показано матеріалів: 1-9

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Завантажити ZoneAlarm Free 9.1.007.002 Безкоштовно

ZoneAlarmZoneAlarm Free - ефективний і простий у використанні файервол, що блокує хакерів і інші невідомі загрози при роботі в локальній мережі або в Інтернеті. Гнучкі налаштування і зручний, призначений для користувача інтерфейс допоможуть швидко організувати захист комп'ютера.

ZoneAlarm Free включає чотири сервіси забезпечення безпеки: файервол, контроль програм (фільтр додатків), замок Інтернету і Зони. Зони відстежують всю активність комп'ютера і повідомляють користувача про програми які намагаються підключитися до Інтернету.

Файєрвол ZoneAlarm є безкоштовним для індивідуального і некомерційного використання (включаючи державні і освітні установи).
 Категорія: Безпека |  Завантажень: 1674 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0

Завантажити Sunbelt Personal Firewall 4.6.1861 Безкоштовно

SunbeltPersonalFirewallSunbelt Kerio Personal Firewall - файервол, що захищає персональний комп'ютер від атак хакерів і витоку даних. Ця програма повністю контролює всі дані, що поступають з Інтернету або інших комп'ютерів у вашій локальній мережі до вашого комп'ютера і назад. За допомогою Sunbelt Kerio Personal Firewall можна заборонити всі спроби з'єднань, допускаючи тільки ті, які ви дозволяєте.

Sunbelt Kerio Personal Firewall має вбудовану систему виявлення вторгнень, яка ідентифікує і блокує найбільш відомі атаки. Досить просто настроюється, особливо при установці одного з чотирьох рівнів захисту.

З особливостей - можливість віддаленого адміністрування, установка у вигляді сервісу, можливість завдання часових інтервалів дії правил фільтрів.
 Категорія: Безпека |  Завантажень: 1567 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0

Завантажити Comodo Internet Security 3.14.129887 Безкоштовно

COMODO_FirewalComodo Internet Security – безкоштовний пакет для комплексного захисту комп'ютера від вірусів, троянів, інших шкідливих програм і хакерських атак. Це легка у використанні програма, що ні яким чином не збільшить навантаження на ваш комп'ютер.

Comodo Internet Security складається з антивіруса Comodo Antivirus (захист від вірусів і троянів), персонального фаєрвола Comodo Firewall (захист від інтернет-атак) і модуля захисту Comodo Defense+ (система запобігання вторгнення рівня хоста).
 Категорія: Безпека |  Завантажень: 1654 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0


Завантажити Spybot Search & Destroy 1.6.2 Безкоштовно

Spybot Search & DestroySpybot - Search & Destroy - безкоштовна програма для виявлення і видалення шпигунського програмного забезпечення. Spybot-S&D також вміє видаляти так звані "сліди присутності" (usage tracks), що може бути корисним, якщо на комп'ютері працює декілька користувачів, і ви не хочете щоб ці користувачі дізналися, чим ви там займалися.

Spybot-S&D може запускатися в двох режимах: стандартному (Easy mode) для користувачів, що бажають використовувати лише основні можливості програми, і розширеному (Advanced mode) для "просунутих" користувачів, що хочуть тримати ситуацію повністю під своїм контролем. В безкоштовній версії доступні обидва режими.
 Категорія: Безпека |  Завантажень: 1598 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0

Завантажити Spyware Terminator 2.6.6.196 Безкоштовно

spyware-terminatorSpyware Terminator - одна з кращих безкоштовних програм для виявлення і видалення шпигунського програмного забезпечення (антишпигун). Spyware Terminator може виявити і видалити практично всі види шкідливих програм. Серед його переваг - потужна система стеження в режимі реального часу, дбайливе поводження з системою, вбудований антивірус.

За допомогою антишпигуна Spyware Terminator можна проводити декілька видів сканування: швидке, повне і по вимозі користувача. При повній перевірці файли перевіряються найретельніше. Вибравши свої персональні установки, можна налаштувати оптимальний режим сканування, що найбільше підходить користувачеві за швидкістю і ефективністю.
 Категорія: Безпека |  Завантажень: 1668 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0

Завантажити Kaspersky Virus Removal Tool (2010-01-25) Безкоштовно

Kaspersky Virus Removal Tool — безкоштовна програма розроблена спеціалістами лабораторії Касперського для сканування комп'ютера на наявність шкідливих програм. Знайдені Kaspersky AVP Tool програми переміщуються в карантин.

Kaspersky AVP Tool знаходить і ізолює: віруси, трояни, черви, шпигунські і рекламні модулі, всі типи руткітів, і інші подібні шкідливі програми.
 Категорія: Безпека |  Завантажень: 1954 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0


Завантажити Dr.Web CureIT (2010-01-25) Безкоштовно

nullDr.Web CureIt! - безкоштовний антивірус для сканування, виявлення і видалення (лікування) комп'ютерів під управлінням Windows. Програма оновлюється дуже часто (як правило щогодини) і містить найбільш свіжі бази даних всіляких шкідливих програм.

Dr.Web CureIt! знаходить і знищує: поштові та мережеві черви, файлові віруси, трояни, стелс-віруси, поліморфні, безтілесні і макровіруси, шпигунські програми, програми-кейлогери, програми-дозвонювачі, рекламні модулі та інше небезпечне програмне забезпечення.
 Категорія: Безпека |  Завантажень: 1666 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0

Завантажити Avast! Home Edition 5.0.396 Безкоштовно

nullAvast! Home Edition – повноцінний безкоштовний антивірус спеціально розроблений для використання на домашньому комп'ютері. Будь-яке комерційне використання Avast! Home Edition в комерційних цілях заборонена. При виконанні обох цих умов антивірус є безкоштовним.

Простий інтерфейс користувача Avast! Home Edition забезпечує доступ до настройки всіх параметрів антивіруса avast! для точнішого сканування. Використовується для початку сканування on-demand, роботи з результатами, настройки різних опцій і т.д.
 Категорія: Безпека |  Завантажень: 1857 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0

Завантажити AntiVir Personal 8.2.00.337 Безкоштовно

nullAvira AntiVir Personal Edition - безкоштовний (для приватних користувачів) антивірус, що пропонує ефективний захист проти комп'ютерних вірусів. Avira AntiVir Personal знаходить і знищує віруси і трояни, у тому числі і ще невідомі макровіруси. Є можливість постійного моніторингу системи.

До найбільш сильних сторін AntiVir Personal Edition слід віднести добре відпрацьований механізм детектування поліморфних вірусів.
 Категорія: Безпека |  Завантажень: 1561 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0


[ Вгору ]