Головна » Файли » Програми » Офісні програми

AbiWord 2.8.1
[ · Скріншот ] 05 Лютого 2010, 21:59
AbiWordAbiWord — швидкий безкоштовний текстовий редактор з широкими функціональними можливостями і зрозумілим інтерфейсом. Його можна використовувати як альтернативу Microsoft Office для написання, редагування і друку нескладних текстових і «змішаних» (з таблицями і малюнками) документів, а також їхнього збереження в більшості популярних форматів.

Основа програми AbiWord достатньо компактна і використовує незначні ресурси системи, тому її можна використовувати майже на всіх комп’ютерах незалежно від їх конфігурації.

Основні характеристики AbiWord:

— Повна інтеграція в операційну систему Windows.
— AbiWord підтримує всі стандартні типи форматів: OpenOffice.org, Microsoft Word, WordPerfect, Rich Text Format, HTML і багато інших…
— Широкі функціональні можливості програми: форматування тексту, робота з малюнками, таблицями і стилями, перевірка орфографії…
— Багатомовний інтерфейс. Українська та російські мови також підтримуються.
— Використання функції перевірки орфографії для української і російської мови можливо після завантаження відповідного словника (словників).
— Підтримка командного рядка. AbiWord можна легко інтегрувати з іншими програмами, що може бути корисним, наприклад при створенні великої кількості однотипних документів.
— Для розширення можливостей текстового редактора створені доповнення (плагіни), за допомогою яких AbiWord можна «навчити» виконувати ту або іншу потрібну вам функцію.

Увага:

Для встановлення додаткових словників для перевірки правопису розпакуйте з архіву його у відповідну директорію (за умовчанням C:Program FilesAbiWorddictionaryispell).
Для того щоб завантажити AbiWord 2.8.1 натисніть на посилання


[ ]


[ Отримати пряме посилання на файл ]

Категорія: Офісні програми | Додав: Admin | Теги: AbiWord, Офісні програми
Переглядів: 1744 | Завантажень: 424 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

[ Вгору ]