Головна » Файли » Програми » Графіка

Picasa 3.6 Build 95.25
[ · Скріншот ] 12 Січня 2009, 20:31
PicasaPicasa - безкоштовний менеджер зображень, за допомогою якого можна упорядковувати, редагувати, друкувати і записувати на CD або DVD фотографії та малюнки. 

Програма також дозволяє створювати прекрасні слайд-шоу і презентації, колажі і фільми з фотографій і обмінюватися ними через електронну пошту або веб-сторінки. При запуску програми вона автоматично сортує знайдені на комп'ютері фотографії і організовує їх в альбоми, впорядковані по даті і імені файлів.

Основні можливості Picasa:

- Picasa упорядковує колекції фотографій, знаходячи зображення на комп'ютері і автоматично сортуючи їх. Для ручного сортування просто перетягніть мишкою фотографії з однієї теки Picasa в іншу. Для позначки улюблених фотографій використовуйте функцію "Золота зірочка".
- Ваші улюблені фотографії будуть візуально виділені як вибрані. Функція "Ярлик" дозволяє швидко виділити фотографії з різних альбомів, в окремі створені Вами теми.
- Програма Picasa має функцію пошуку по ярлику.
- Безпека. Якщо у Вас є фотографії, яких Ви не хочете нікому показувати, є можливість встановлення пароля до будь-якого з альбомів Picasa.
- Редагування. Програма Picasa має ряд інструментів і ефектів за допомогою яких легко і швидко обрізати зображення, усунути ефект червоних очей, регулювати контрастність і колір. Масштаб. Зсув. Нахил. Добийтеся кута нахилу, який Вам потрібний.
- Picasa має набір з 12 ефектів, серед яких "сепія", "різкість", "чорно-білий" та інші.
- Всі процеси зворотні - можна відмінити зміни на будь-якій стадії роботи.
- Сумісність. Програма підтримує зображення у форматі jpg, bmp, gif, png, psd, tif, відеофайли: avi, mpg, wmv, asf, mov.
- Обмін. Відправляйте по електронній пошті фотографії, які приємно отримати. Picasa автоматично змінює розмір і прикріплює до повідомлень електронної пошти фотографію такого розміру, який Ваші друзі зможуть відкрити.
- Друк. Для тих, кому потрібно надрукувати фотографії програма Picasa має багато форматів для домашнього друку.
- Резервне копіювання. Picasa надійний інструмент для створення резервних копій фотографій на CD або DVD.
- Фотографії можна перетворити на колаж, плакат, веб-сторінку або відеоролик. Оберіть кращі знімки, задайте час затримки, вимірювання і настройки стиснення відео. - Багатомовний інтерфейс. Українська мова присутня.


Для того щоб завантажити Picasa 3.6 Build 95.25 натисніть на посилання


[ ]


[ Отримати пряме посилання на файл ]

Категорія: Графіка | Додав: lion
Переглядів: 1622 | Завантажень: 357 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

[ Вгору ]