Головна » Файли » Програми » Графіка

У категорії матеріалів: 5
Показано матеріалів: 1-5

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Завантажити Artweaver 1.0.2 Безкоштовно

artweaverArtweaver — програма для обробки фотографій і зображень з широким набором художніх ефектів. Головними перевагами Artweaver є широкий вибір налаштувань для стандартних пензлів (крейда, деревне вугілля, олівець, акрилові волокна, губка, олія) і фільтрів (ефект вітру, розмитість, хвилі, гранулювання, ефект масла і т. д.). Також можна виділити можливість роботи з шарами (редагування доступне лише в «рідному» форматі програми — AWD).

Графічний редактор Artweaver здатний імпортувати і експортувати графіку в різні формати. Програма працює з графічними файлами у форматах BMP, GIF, JPEG, JPG, JPE, PCX, PNG, TGA, VDA, ICB, VST, TIF, TIFF і AWD.
 Категорія: Графіка |  Завантажень: 2226 |   Додав: Admin Рейтинг: 0.0/0

Завантажити IrfanView 4.23 Безкоштовно

irfanviewIrfanView - невеликий за розміром, але багатий по функціональних можливостях, безкоштовний (для некомерційного використання) графічний переглядач. Програма може бути корисною широкому колу користувачів - від початківців до професіоналів.
 Категорія: Графіка |  Завантажень: 1727 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0

Завантажити Picasa 3.6 Build 95.25 Безкоштовно

PicasaPicasa - безкоштовний менеджер зображень, за допомогою якого можна упорядковувати, редагувати, друкувати і записувати на CD або DVD фотографії та малюнки. 

Програма також дозволяє створювати прекрасні слайд-шоу і презентації, колажі і фільми з фотографій і обмінюватися ними через електронну пошту або веб-сторінки. При запуску програми вона автоматично сортує знайдені на комп'ютері фотографії і організовує їх в альбоми, впорядковані по даті і імені файлів.
 Категорія: Графіка |  Завантажень: 1880 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0

Завантажити Paint.NET 3.5.2 Безкоштовно

PaintNETPaint.NET – безкоштовний графічний редактор для створення та корекції різноманітних зображень. Особливий наголос в програмі зроблений на корисних функціях для фотографів і просто на роботу з фотографіями.

Серед багатьох потужних і корисних характеристик Paint.NET слід відзначити можливість роботи з шарами (зокрема з прозорими), роботу зі сканером і камерою, масштабування, видалення ефекту червоних очей, повна історія змін і багато чого іншого. Підтримувані формати: BMP, IPEG, PNG, TIF, GIF та власний формат PDN.
 Категорія: Графіка |  Завантажень: 1445 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0

Завантажити Gimp 2.6.8 Безкоштовно

gimpGIMP - потужна безкоштовна, вільно поширювана програма для створення, зведення і редагування зображень (малюнків і фотографій). Програма підтримує растрову графіку і частково векторну.

Графічний редактор GIMP можна використовувати для створення та обробки цифрової графіки та фотографій, наприклад для створення малюнків та логотипів, зміни розміру фотографій, маніпуляцій з кольорами зображення, комбінування зображень з використанням шарів, видалення елементів зображення, конвертації між різними типами графічних файлів.
 Категорія: Графіка |  Завантажень: 1773 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]