Головна » Файли » Програми » Архіватори

У категорії матеріалів: 3
Показано матеріалів: 1-3

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Завантажити IZArc 4.1.1820 Безкоштовно

nullIZArc - безкоштовний архіватор файлів для оперативної системи Windows. Це чудова альтернатива платним програмам, що підтримує велику кількість форматів, включаючи найбільш вживані: zip, rar, gzip, bzip2, 7z...

Відмінною рисою архіватора IZArc є здатність до конвертації архівованих файлів з одного формату в інший. Програма також вирізняється простим, не перевантаженим надлишковими деталями інтерфейсом та легкістю роботи з файлами.
 Категорія: Архіватори |  Завантажень: 6255 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0


Завантажити TUGZip 3.5.0.0 Безкоштовно

nullTUGZip - потужна безкоштовна програма для архівації файлів, що працює в операційній системі Windows. TUGZip підтримує широкий спектр стиснених і кодованих файлів, а також уміє працювати з образами дисків. Всі операції виконуються через простий, інтегрований в провідник Windows інтерфейс TUGZip.
 Категорія: Архіватори |  Завантажень: 1661 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0

Завантажити 7-Zip 4.65 Безкоштовно

null7-Zip - це безкоштовний файловий архіватор для Windows з високим ступенем стиснення. По ступеню стиснення архіватор 7-Zip є лідером серед аналогічних платних і безкоштовних програм.

7-Zip підтримує 256-бит AES шифрування, вміє працювати з багатьма форматами архівів (в тому числі з такими популярними як ZIP, RAR (включаючи RAR 3) та CAB).


 Категорія: Архіватори |  Завантажень: 1986 |   Додав: lion Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]