Головна » Файли » Програми

У розділі матеріалів: 61
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 6 7 »


Завантажити Win 7 codecs 2.3.5 Безкоштовно

Win7codecsWin7codecs — набір аудіо та відео кодеків від розробників Vista Codec Package, призначений для установки в операційній системі Windows 7. Пакет являє собою автоматизований засіб, призначений для встановлення основних кодеків і декодеров.

На відміну від стандартних наборів, головним недоліком яких є наявність даремних (тих, що ніколи не використовуються) кодеків, Windows 7 codecs при встановленні автоматично видалить вже встановлені кодеки і замінить, для забезпечення кращої сумісності, їх власними. Після встановлення Windows 7 codecs можна програвати відеокліпи, музику та фільми на будь-якому сумісному з пакетом програвачі.
 Категорія: Мультимедіа |  Завантажень: 1230 |   Додав: Admin Рейтинг: 0.0/0


Завантажити jetAudio 8.0.4 Безкоштовно

nullJetAudio — безкоштовний багатофункціональний мультимедійний комбайн для перегляду і обробки відео та аудіо. JetAudio об'єднує в собі декілька компонентів — мікшер з 20-смуговим еквалайзером, цифровий обробник сигналу (з 20-смуговим аналізатором спектру), цифровий плеєр, а також виконує функції аудіо-, MIDI-, відео-та CD-програвача. Програма підтримує всі відео та аудіо формати.

За допомогою JetAudio можна не тільки слухати і переглядати медіафайли, а й накладати звукові ефекти. JetAudio може захоплювати музичні компакт-диски і записувати їх на жорсткий диск комп'ютера. Широкий вибір можливостей оцифровки аудіо дисків — не тільки в MР3, але й в сучасні lossless-формати flaс і ape. Крім того JetAudio дозволяє перетворити аудіо і відеофайли з одного формату в іншій.
 Категорія: Мультимедіа |  Завантажень: 1283 |   Додав: Admin Рейтинг: 0.0/0

Завантажити GOM Player 2.1.21.48.46 Безкоштовно

GOM Media PlayerGOM Media Player — медіаплеєр, що програє більшість медіа файлів без необхідності встановлення сторонніх кодеків (вбудована підтримка більшості популярних кодеків). GOM Player підтримує всі сучасні відео і аудіо формати, включно з відео мобільних пристроїв і цифрових камер, а також відтворення інтернет контенту прямо з мережі.

Серед підтримуваних форматів: avi, divx, asx, asf, wmx, wmv, wvx, wm, mpg, dat, ifo, vob, m1v, m2v, tp, dmb, mp4, m4v, k3g, 3gp, skm, dmskm, lmp4, m, mvb, mkv, ogm, gom. Вбудовані в GOM Media Player кодеки: AC3, OGG, XVID, DIV1, DIV2, DIV3, DIV4, DIV5, DIV6, DIVX, DX50, MP41, MP42, MP43, H263, AP41, MPG4, MP4S, M4S2, MP4V, BLZ0, MJPG , RMP4, DXGM, H264, ffmpeg.
 Категорія: Мультимедіа |  Завантажень: 1285 |   Додав: Admin Рейтинг: 0.0/0

Завантажити KMPlayer 2.9.4.1435 Безкоштовно

KMPlayer_logoKMPlayer — медіаплеєр з підтримкою програвання всіх популярних аудіо та відеоформатів, включно з DVD, VCD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia і QuickTime. Головні особливості — вбудовані кодеки і гнучкість налаштувань. Крім цього, KMPlayer може працювати не лише з внутрішніми, але і зовнішніми фільтрами і плагінами, що дозволяє дуже гнучко налаштовувати аудіо і відео параметри файлів, що відтворюються.

KMPlayer пропонує широкий вибір додаткових функцій: підтримка субтитрів, збільшення, панорамний вигляд, відтворення потокового контенту та відео захопленого TV-тюнером і камерою, підтримка скріншотів і багато чого іншого. Серед специфічних можливостей аудіо варто назвати нормалізацію — відстеження рівня гучності аудіосигналу і зміна його до нормального.
 Категорія: Мультимедіа |  Завантажень: 1602 |   Додав: Admin Рейтинг: 0.0/0


Завантажити Unlocker 1.8.8 Безкоштовно

unlockerUnlocker — програма, що дозволяє користувачеві видаляти, переміщати і перейменовувати файли і теки, заблоковані іншими системними процесами. Unlocker повністю безкоштовний і завжди таким залишиться, так-що Ви можете використовувати її для будь-яких цілей.

Unlocker інтегрований в контекстне меню Windows, і відкриває по кліку правої кнопки мишки діалог, що показує процеси які блокують файл, перешкоджаючи таким чином його видаленню. Ви можете закінчити і розблоковувати ці процеси а потім видалити файл, або запланувати видалення файлу при наступному перезапуску системи.
 Категорія: Утиліти |  Завантажень: 1164 |   Додав: Admin Рейтинг: 0.0/0

Завантажити Notepad++ 5.6.6 Безкоштовно

NotepadNotepad++ це безкоштовний редактор текстових файлів з підтримкою синтаксису великої кількості мов програмування. Програма має у своєму розпорядженні широкий набір опцій і відрізняється мінімальним споживанням ресурсів процесора.

Серед просунутих опцій Notepad++ — опція підсвічування тексту і можливість згортання блоків, згідно синтаксису мови програмування. Користувач може самостійно визначити синтаксис мови програмування. Є можливість налаштувати режим підсвічування. Доступне виділення кольором директив та операторів мови програмування, ключові сліва та правила згортання частини тексту для більш зручної роботи з текстом програми.

Notepad++ забезпечує можливість одночасного перегляду та редагування декількох документів. Також Ви можете переглядати та редагувати в двох вікнах відображення один документ у різних місцях. Зміна документа в одному вікні перегляду буде автоматично переміщена в друге вікно перегляду (тобто ви редагуєте один документ, який має клон у другому вікні перегляду).
 Категорія: Офісні програми |  Завантажень: 1148 |   Додав: Admin Рейтинг: 0.0/0

Завантажити PDFCreator 0.9.9 Безкоштовно

pdfcreatorPDFCreator працює як віртуальний принтер, тому програму можна використовувати з будь-якого додатку Windows, який підтримує друк документів. Файли, створені за допомогою PDFCreator, можна шифрувати, захищати паролем та встановлювати обмеження на друк.

Крім цього, доступна функція швидкого відправлення документів поштою відразу після створення. PDFCreator може створювати не лише файли PDF, але й PNG, JPG, TIFF, BMP, PCX, PS, EPS. Ще одна можливість програми — об'єднання декількох PDF в один.
 Категорія: Офісні програми |  Завантажень: 1358 |   Додав: Admin Рейтинг: 0.0/0


Завантажити AbiWord 2.8.1 Безкоштовно

AbiWordAbiWord — швидкий безкоштовний текстовий редактор з широкими функціональними можливостями і зрозумілим інтерфейсом. Його можна використовувати як альтернативу Microsoft Office для написання, редагування і друку нескладних текстових і «змішаних» (з таблицями і малюнками) документів, а також їхнього збереження в більшості популярних форматів.

Основа програми AbiWord достатньо компактна і використовує незначні ресурси системи, тому її можна використовувати майже на всіх комп’ютерах незалежно від їх конфігурації.
 Категорія: Офісні програми |  Завантажень: 1744 |   Додав: Admin Рейтинг: 0.0/0

Завантажити Artweaver 1.0.2 Безкоштовно

artweaverArtweaver — програма для обробки фотографій і зображень з широким набором художніх ефектів. Головними перевагами Artweaver є широкий вибір налаштувань для стандартних пензлів (крейда, деревне вугілля, олівець, акрилові волокна, губка, олія) і фільтрів (ефект вітру, розмитість, хвилі, гранулювання, ефект масла і т. д.). Також можна виділити можливість роботи з шарами (редагування доступне лише в «рідному» форматі програми — AWD).

Графічний редактор Artweaver здатний імпортувати і експортувати графіку в різні формати. Програма працює з графічними файлами у форматах BMP, GIF, JPEG, JPG, JPE, PCX, PNG, TGA, VDA, ICB, VST, TIF, TIFF і AWD.
 Категорія: Графіка |  Завантажень: 1989 |   Додав: Admin Рейтинг: 0.0/0

Завантажити RealPlayer 1.0.5 Безкоштовно

nullRealPlayer (RealOne Player) - програвач для відтворення потокових мультимедійних файлів в режимі реального часу. За допомогою програвача RealPlayer можна слухати радіо і дивитися телебачення в мережі Інтернет.

Крім цього Real Player, як і більшість сучасних програвачів мультимедіа, підтримує більшість аудіо і відео форматів медіа-файлів (RM, RA, RAM, RT, RP, PNG, GIF, JPG, MP3, SWF, SMIL, SMI, WAV, AIFF, MPG, MPEG, AVI, ASF, MID, MIDI, RMI).
 Категорія: Мультимедіа |  Завантажень: 1823 |   Додав: Admin Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]