Графік руху маршруток Епіцентр м.Луцьк
станом на 18.06.2016
Національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» – лідер з роздрібної торгівлі DIY-ринку в Україні, що надає можливість придбати якісний товар для будівництва та ремонту, cаду та городу, оздоблення та оформлення житла у форматі «ВІД і ДО», а також скористатися численними додатковими послугами на території всієї України.

Компанія розпочала свою діяльність з відкриття 6 грудня 2003 року у місті Києві першого гіпермаркету. Відтоді Епіцентр динамічно розвивається і впевнено розширюється, охоплюючи не тільки обласні центри, а й районні міста. На сьогодні Епіцентр – найбільше торгово-роздрібне підприємство, що налічує ​​45 гіпермаркетів, загальною площею біля 1 млн. м2.

З відкриттям у лютому 2009 року напряму «Деко» – посуд, текстиль, подарунки у покупців гіпермаркетів Епіцентру з'явилася нова можливість придбати товари для будинку та ведення господарства: вироби зі скла, кераміки, порцеляни, столові прилади, кухонне приладдя, текстиль: подушки, ковдри, постільні приналежності, кухонний текстиль, а також величезний вибір подарунків. Дальшим кроком в 2009 році стало відкриття відділу «Побутова хімія». У цьому ж році, будучи присутнім на відкритті будівельно-господарського гіпермаркету Епіцентру в м. Києві, площа якого складає 56 000 м2, який увійшов у книгу рекордів України, акредитованого партнера «Книги рекордів Гіннеса», як найбільший у світі будівельно-господарський гіпермаркет, а також нагороджений за рекордні строки будівництва, Джон Херберт, голова асоціації DIY, назвав унікальним формат нової зірки мережі «Епіцентр К». У 2010 році Епіцентр офіційно вступив у Європейську асоціацію DIY (EDRA).

У 2012 році в Епіцентрі були відкриті також нові напрямки: «Спорттовари» – широкий асортимент товарів для спортивних ігор, плавання, фітнесу, тренажерів і аксесуарів; «Епік» – дитячі товари, іграшки, засоби гігієни та догляду, дитяче харчування; «Канцтовари» – товари для творчості, навчання та офісу, «Побутова техніка» – широка лінійка товарів для дому і дозвілля. З 2012 року компанія є членом Європейської бізнес асоціації, приєднавшись до об'єднання відомих світових мереж. Активна і динамічна позиція Епіцентру сприяє його стрімкому розвитку, що виражається появою нових торгових напрямків, а також розширенням товарних груп, враховуючи потреби покупців.

У 2014 році Епіцентр представив новий торговий центр в Києві, якому немає аналогів у світі – за унікальне збалансоване поєднання асортиментних направлень та торгових груп різних цінових сегментів, чисельних спеціалізованих послуг та сервісів, а також за площу, що складає 105 000 квадратних метрів. «Книга рекордів України», акредитований партнер «Книги рекордів Гіннеса», відзначила Епіцентр на Полярній, 20-Д як найбільший у світі торговий центр формату DIY. Колектив велетня налічує 1500 осіб. Створений із врахуванням усіх потреб споживача, він вражає не тільки асортиментом товарів, а неодмінно кращими цінами.

Постійне вдосконалення, робота команди професіоналів, поліпшення сервісу, збільшення асортименту товарів, створення нових товарних груп та відділів забезпечили компанії успіх і провідну роль на ринку України.
Купить недорого CJC 1295 в Киеве та на сайте steroids-shop.com.ua


[ Вгору ]