Головна » Кохання
Над ними періодично ламають голови, як чоловіки, так і жінки. Є ймовірність, що концентровані відповіді надихнуть тих й інших на творчу роботу над собою

Думаєш, ти - суперкоханець? І є підстави. Ти знаєш всі фізично доступні тобі пози, вивчив жіночі ерогенні зони. У тебе завжди з собою великий запас звичайних і екзотичних презервативів. Часто даруєш квіти. Ну, ... Читати далі »

Категорія: Кохання | ДетальнішеПравило 1. Не чекайте і не вимагайте нічого взамін

Наприклад, ви приготували смачну вечерю для улюбленого чоловіка, красиво сервір ... Читати далі »

Категорія: Кохання | Детальніше


Втім, побачення всліпу не завжди закінчуються щасливим шлюбом. Вони можуть перетворитися на справжнє випробування, поволі, але що неухильно переростає в катастрофу. Як уникнути цього нещастя і направити побачення в бажане для вас русло? Ми вирішили розкрити 6 секретів успішн ... Читати далі »

Категорія: Кохання | Детальніше
Що заважає прояву спражньої любові? Це питання розбурхувало і продовжує розбурхувати не одне покоління людства. Пригадаєм ... Читати далі »

Категорія: Кохання | Детальніше


Тут весна вже закінчилась, а вулицями ходить безліч самотніх людей, які з тієї або іншої причини не змогли знайти собі пару. Хто його знає, чому так трапилося? Можливо, людина просто сором'язлива, а може бути, просто не везе із знайомствами - буває і таке. Проте найчастіше невдачі є у тих людей, хто просто не вміє знайомитися. Давайте подивимося, що радят ... Читати далі »

Категорія: Кохання | ДетальнішеСталося так, що коли ви намагалися познайомитися з дівчиною, вона сприйняла вас просто як друга і ви потрапили в так звану "зону друзів”, вибратися з якої дуже складно. В принципі, у дівчат існують дві класифікації: ви стаєте або "другом”, або "її хлопцем”, а як тільки ви потрапили в ... Читати далі »

Категорія: Кохання | Детальніше


Всім відомо, що у жінки є особливі чари, якими вона може зачарувати свого чоловіка. Її маленькі хитрощі здатні назавжди обплутати чоловіка невидимою мережею. У цій статті я розповім про деяких з них.

null

1. Підтримуйте мисливський інстинкт. Всі ми знаємо, що чоловіки за вдачею – мисливці, і більшість з нас вельми успішно користуються цим на етапі знайомства і на самому початку відносин. Проте з часом, коли молода людина ста ... Читати далі »

Категорія: Кохання | Детальніше

Ти вивчив жіночі ерогенні зони, ти знаєш всі фізично доступні тобі пози.

У тебе завжди з собою великий запас екзотичних презервативів і батареї для секс-іграшок твоєї дівчини. Ти часто даруєш їй квіти.

... Читати далі »

Категорія: Кохання | Детальніше

Швидше за все, ніхто з Вас ніколи не звертав уваги, що ми звикли цілуватися по кілька разів на день. З раннього дитинства і до самого кінця життя, ми цілуємо своїх батьків, дітей, близьких людей і навіть улюблених тварин. Поцілунком можна виразити свою любов, пристрасть, прихильність, ніжність, подяку, виразити свою згоду, оголосити про перемир’я, та інші безліч найрізноманітніших почут ... Читати далі »

Категорія: Кохання | Детальніше


« 1 2 ... 6 7 8 9 »

[ Вгору ]