Головна » Суспільство

Щоб ваша кар'єра складалася успішно, необхідно дотримуватися деяких неписаних правил. Ні для кого не секрет, що жінкам важче добитися професійних успіхів, ніж чоловікам. 


Але часто самі жінки скоюють певні промахи і невірні кроки, які можуть перешкодити їм кар'єрі і значно понизити їх шанси на підвищення на посаді, а то і привести до звільнення. Особливо здатні перешкодити деяким міфам, міцно що склалися у нас в свідомості. Спробу ... Читати далі »Британська газета The Times представила десятку найбільш незвичайних знахідок у шлунках акул, про які повідомлялося у виданні більш ніж за два століття

1. У 1821 році газета розповіла про моряка, який безуспішно намагався ловити рибу на металеві долари замість наживки. «Через чотири дні на відста ... Читати далі »
Дівчата завжди знають, що це перед ними за чоловік - що він любить або не любить, куди приведуть їх відносини і чим закінчаться. Проте про всяк випадок нагадуємо про 20 пунктів, які добре б вам не забувати. І, можливо, тоді ваші відносини закінчуватимуться виключно happy end'ом.

... Читати далі »Жіноча емансипація привела до того, що поняття «джентльмен» багато в чому втратило свою цінність. Сучасні чоловіки змушені намагатися поєднати речі важко сумісні: вести себе як справжній джентльмен і водночас демонструвати повагу до рівних прав жінки. Багато чоловіків відмовляються від трад ... Читати далі »


Відповісти однозначно, чи існує жіноча дружба (як і жіноча логіка), не можна. Кожна жінка безперечно стикалася в житті як із виявами справжньої відданості й довіри між жінками, так і улесливої псевдодружби, вигідної лише на перших порах. Чи існує взагалі жіноча дружба? Які її закони? Як від ... Читати далі »Якщо придивитися, то насправді далеко не всі речі в світі небезпечні і шкідливі нашому здоров'ю. Думаєте не можна вживати білий хліб, тому що він небезпечний для нирок, або ласувати шоколадом, тому що він псує зуби? Пропоную список речей, які змусять Вас подивитися на світ по-іншому.


Анатолійовичі


Вперті, принципові, запальні і ранимі. Важко сходяться з людьми, проте з тими, хто може зрозуміти їх, уважні, терпимі і навіть ніжні. Дуже працездатні . Люблять всього до ... Читати далі »


 
Своєрідну розшифровку в іменах також мають і окремі букви.
Значення букв в імені:
А - сила, влада, комфорт.
   
Б - здібність до великих відчуттів, постійність, пробивні здібності.
   
В - непостійність, відсутність систематичності, єднан ... Читати далі »Представляємо список семи продуктів, через які можна суттєво набрати вагу. Серед них усіма нами улюблені майонези, тверді сири й шоколадні цукерки. Що їх об'єднує? Високий вміст жирів. 

На щастя, автор статті пропонує не відмовлятися від цих продуктів зовсім, а замінити їх на маложир ... Читати далі »


Гроші приємніше витрачати, коли вони ще й гарно виглядають. Девід Стендіш (David Standish), дизайнер і автор книги «Мистецтво грошей» (The Art of Money), уклав рейтинг десяти найгарніших купюр. З приходом євро, каже він, з обігу зникла значна кількість красивих національних банкно ... Читати далі »« 1 2 ... 4 5 6 7 »

[ Вгору ]