Головна » Суспільство

Багато хто наївно думає, що для жінок основним мотивом сексу є кохання або хоча б пристрасть. На жаль, як свідчить досвід, такий секс — це всього один із безлічі варіантів у строкатому калейдоскопі інтимних стосунків. Принаймні не завжди секс забарвлений романтичним ореолом почуттів... От ми й вирішили навести інші (не менш значимі) прагматичні прич ... Читати далі »
 
Зірки кіно та естради є публічними людьми. Тому ми з вами — шанувальники, за рахунок яких суперзірки так безбідно живуть — маємо право знати всі подробиці їхнього життя, тим паче ті, які навіть не приховуються. Відтак із нагоди очiкуваного Дня святого Валентина, або Дня всіх закоханих, подаємо добірку матеріалів, присвячених такому інтимному еп ... Читати далі »


Сексуальні фантазії є в усіх. І в усіх вони різні: одних доводить до екстазу думка про те, як круто застати подружку в ліжку з шістьма роботягами. Інші воліють мріяти про те, щоб до його спальні випадково завітали сім стюардес...

«Не знайти двох людей, у яких сексуальні фантаз ... Читати далі »  

  Опинитися в чоловічому колективі — рожева мрія багатьох жінок. З цього приводу слабка половина людства створила райдужні й часом дуже суперечливі ілюзії. Ми пропонуємо розвіяти їх заради вашого ж блага.1. Наукова назва пупка - умбілікус.
2. Людина, яка викурює пачку сигарет в день, випиває пів-кружки смоли в рік.
3. Людина - єдиний представник тварин ... Читати далі »Як тільки ідея обзавестися дитиною заволодіває розумом, відразу з’являється неперебоне бажання зробити ЦЕ прямо зараз. Ах, так, сьогодні ж перший день … Ну, тоді завтра! .. Або, принаймні, в цьому циклі. Відсутність результату іноді стає приводом для сімейного скандалу або для початку інтенсивного обстеження – навіть всупереч рекомендаціям лікарів. ... Читати далі »Жан-Жак Руссо стверджував, що для щастя необхідні три умови: гарний банківський рахунок, гарний кухар і гарний шлунок. Американські психологи після п’ятнадцятирічних досліджень зробил ... Читати далі »1. Практика поховання мертвих почалася ще 350 000 років тому. Свідчення тому — яма 14 метрів в глибину в Іспанії, заповнена 27 скам’янілостями гомінідів (різновид Homo heidelbergensis). Можливо, це предки неандертальців і сучасних людей. ... Читати далі »
Неохайність

Є жінки, які приводять себе в бездоганний вигляд тільки заради якихось особливих приводів, наприклад, походу в клуб або на весілля знайомих. А в своєму повсякденному житт ... Читати далі »
Один лише факт приналежності до чоловічої статі автоматично збільшує ризик смерті практично від всіх причин, починаючи від захворювань серцево-судинної системи і закінчуючи випадками насильницької смерті.

В середньому у чоловіків температура тіла вища, ... Читати далі »« 1 2 3 4 5 6 7 »

[ Вгору ]