Головна » Будинок і сад » Як правильно вибрати колір для приміщення
Як правильно вибрати колір для приміщення
При виборі кольору, потрібно виходити з цілей, яким буде служити кімната, при цьому враховують планування, висоту стель. Орієнтацію на сторони світу. У сонячній кімнаті можна використовувати холодні тони, в кімнаті з вікнами на північ доречніше фарби теплих тонів. Ми пропонуємо Вам декілька корисних порад з вибору колірних рішень кімнат вашого будинку або квартири. Було б помилкою, наприклад, обіденне приміщення виділити червоним кольором, а житлову зону – синім, тому, що в цьому випадку важко знайти гармонійні переходи. Набагато краще обидва тони дозовано розподілити по всій кімнаті, основний упор роблячи на улюблений тон. При виборі цих кольорів, додатковими кольорами можуть стати білий і золотий.

Меблі.

Іноді меблі обмежують вибір кольору в кімнаті. Потрібно враховувати, що чим чіткіше меблі виділяються на тлі стін, тим вони здаються самостійніше, і навпаки, якщо меблі того ж кольору. Що і стіна, то стіна «поглинає» їх. Тому для красивих меблів слід підбирати контрастне фарбування стін.

Кімнати.

Житлова кімната повинна випромінювати тепло і затишок. Тому рекомендується вибрати для неї наступні тони: оливковий, пісочний, золотисту охру, приглушений червоний, жовтий, з відтінком оранжевого. Можливі так само холодні тони: блакитний, сіро-блакитний, синьо-зелений, бірюзовий. Яскраві акценти розставляються за допомогою подушок, рослин і т.д.

Робочий кабінет оформіть в зелених або жовтуватих тонах, допустимі червоні – вони пробуджують активність і творчість.

У спальні доречні заспокійливі і врівноважуючи тони – блакитний, оливковий, жовтий. Рекомендується застосовувати візерунок в спальній кімнаті лише на одній великій площині, а все інше робити однотонним (узор тільки на гардинах, тільки на покривалах, тільки на шпалерах).

Дитяча кімната, в першу чергу повинна відповідати смакам дітей. У цілому, діти більше реагують на колір, ніж на форму, тому слід використовувати ясні, соковиті тони. Не вимагає обережності вибір узору на шпалерах, так як він розвиває дитячу фантазію.

Кухня може бути вирішена в зелених, блакитних, помаранчевих тонах. Вихідними при цьому є колір кухонних меблів, смак господарів, характер оформлення. Зазвичай в кухні є така деталь, як «фартух», він виконується з керамічної плитки. Потрібно враховувати, що якщо на плитці є малюнок, то шпалери повинні бути однотонними.Колір плитки визначає вибір і всіх інших кольорів.

У ванній кімнаті варто підібрати плитку теплих тонів, те ж відноситься і до забарвлення підлоги і стелі. Холодні акценти можуть бути реалізовані в рушниках і дрібних речах.

Пам’ятайте, що за допомогою кольору можна виправляти несприятливі пропорції кімнат: зорово збільшити або зменшити обсяг, розширювати або звужувати простір, робити стелю вище або нижче. Кімната здається більше, якщо в оформленні використані світлі тони, відсутні візерунки або забарвлення дуже стримане. Менше приміщення здається, якщо воно витримане в темних тонах або використовуються великі декоративні елементи. Стеля здається нижче, якщо вона темніше стін, або при оформленні стін використані горизонтальні лінії (наприклад, картини повішені в ряд), той же ефект досягається, коли шпалери не доходять до самого верху. Довга вузька кімната здасться ширше, якщо фронтальні стіни пофарбовані у яскраві кольори, а довгі стіни – у світлі тони. Ми сподіваємося, що запропоновані поради будуть сприйняті Вами як воістину корисні і потрібні.

Все у ваших руках.

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Будинок і сад | Переглядів: 459 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]