Головна » Корисні поради » Як вибирати дитячі іграшки?
Як вибирати дитячі іграшки?
В наш час немає ніякого дефіциту у виборі дитячих іграшок, навпаки, зараз їх стільки, що очі розбігаються. Стоячи біля вітрин магазинів з іграшками, ми нерідко милуємося на красивих ляльок «Barbie», або на величезну машинку з купою деталей, на великий будиночок з басейном і гойдалками, або на гараж з купою інструментів. Що ж вибрати для малюка? Що йому сподобається? А найголовніше, що буде безпечно для гри?

Іграшки треба вибирати, виходячи з віку дитини. Якщо вашій дитині 1 рік, то, природно, великий ляльковий будинок не викличе у неї ніякого інтересу, і через хвилину він перетвориться на купу поламаних деталей. Таким маленьким діткам підійдуть яскраві м’які кубики, кульки, м’ячики, гумові звірята та інші безпечні іграшки. Зверніть увагу, що вони не повинні бути маленькими, дитина до трьох років може проковтнути і задихнутися від маленьких деталей. Кути у іграшок повинні бути закруглені, а краще придбати великі м’які іграшки, щоб забезпечити повну безпеку малюкові.

Дитині старшого віку, у віці 3-4 роки, потрібно купувати розвиваючі іграшки, з літерами, цифрами, щоб дитина візуально запам’ятовувала, як вони виглядають. Дівчаткам можна купити пластмасовий дитячий кухонний набір, щоб майбутня хазяйка знала, для чого потрібні ті або інші пристосування. Хлопцям – іграшкові інструменти для ремонту машинок.

Коли ваша дитина зовсім подорослішала, і їй вже 5-7 років, варто звернути увагу на те, що вона просить, коли ви ходите з нею по магазинах. Бути може це набір ляльок і будиночок для дівчинки, або солдатики та набори зброї для хлопчика. Іграшки вашої дитини не повинні бути гірше іграшок його маленьких друзів, інакше всі свої іграшки він закине подалі.

Іграшки не повинні бути страшні й шкідливі для здоров’я. Краще не економити на ляльках і машинках, а купувати якісні і призначені для гри предмети. Іграшка не повинна мати запах хімікатів, не повинна мати гострих деталей. Запам’ятайте, що ви купуєте іграшки для вашого малюка, а не для себе. При можливості грайте разом з дитиною.

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Корисні поради | Переглядів: 520 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]