Головна » Суспільство » Як вибрати тамаду для вашого весілля?
Як вибрати тамаду для вашого весілля?
Правило будь-якого масового заходу: повинен бути ведучий, інакше свято перетворюється на балаган або похмурі і мовчазні посиденьки. Це правило, як ніяке інше, можна застосувати і до весілля.

Якщо тільки у вас весілля не обмежується найближчими родичами (наприклад, батьки), то вам дійсно краще знайти собі ведучого. У народі його називають як тамада. Але оскільки масові заходи в житті людини трапляються не так часто, то й досвіду у виборі ведучого для свята, як правило, не так багато. І багато пар, обравши ведучого, часто морщаться незабаром на самому весіллі, будучи розчарованими чи засмученими роботою тамади. Ми постараємося вберегти вас від подібних розладів і підкажемо основні принципи у виборі ведучого весілля.


Завдання тамади


Найголовніше завдання тамади на весіллі це підтримувати легку і радісну атмосферу, а так само гарний настрій у молодих і їх гостей. Саме тамада повинен вчасно підказати, чия черга говорити тост молодим, вміти красиво представити гостя іншим присутнім, на тамаду також покладено завдання з організації весільної вечірки, написання сценарію вечора і планування різних конкурсів і обрядів. Тамада сценарист і режисер вашого свята, тому вибираючи собі провідного важливо не помилитися.

Як шукати
Гість на весіллі
Якщо ви були гостем на весіллі і вам сподобався тамада, то не посоромтеся запитати його контакти. Що може бути краще, ніж бачити людину в роботі? Цим самим ви знімете з себе тягар пошуків, і заодно будете знати, чого очікувати від вашого ведучого.

За порадою
У ваших знайомих було весілля, і вони дуже задоволені своїм ведучим. На жаль, ви не були присутні на весіллі, і не знаєте, як проходило свято, які були конкурси і програма в цілому, а значить, не знаєте чого очікувати від тамади. Варіант згодиться, якщо у вас зі знайомими однаковий смак і вимоги до вечірки, однакове бачення весілля і звичаїв. Якщо ж смаки не збігаються, то не варто покладатися на хвалебні відгуки ваших знайомих.

Через Інтернет
На сьогоднішній день багато весільних порталів представляють контакти провідних свят, а на їхніх форумах можна знайти відгуки про тих чи інших ведучих. Цей варіант дає вам широкий вибір в пошуку тамади, проте крім витрати часу на зустріч із провідними, пам’ятайте, що пости на форумах часто модеруються, і дуже часто не самі похвальні відгуки видаляються адміністрацією порталу. Таким чином, справжній стан речей вам не дізнатися безпосередньо до самої особистої зустрічі з тамадою. Тим не менш, цей варіант пошуку провідного поки є найпопулярнішим. Багато провідних, після того, як ви подзвонили їм, пропонують вам прийти на весілля до іншої пари, і на власні очі подивитися їх роботу.

Весільні журнали
У чудесних глянцевих журналах весільної тематики можна зустріти багато реклам провідних для весілля, але рідкісна наречена купує такі журнали. У нашу еру Інтернету куди простіше зайти на потрібний сайт, пошукавши попутно відгуки про ведучого. Якщо ви все-таки купили журнал, то ймовірність знайти хорошого ведучого така ж як і через Інтернет – все зводиться до особистої зустрічі.

Про що говорити

На зустрічі з тамадою, насамперед зверніть увагу на зовнішній вигляд і мову. Хороший ведучий охайно одягнутий і грамотно розмовляє. Якщо ваш тамада пройшов цей етап, то починайте розмову.

Перш за все, розкажіть, в якому стилі у вас буде весілля, скільки гостей планується, де буде проходити весільний банкет; коли, де і як буде проходити церемонія одруження, покажіть ваш план весільного дня (в які години що планується). Тамада повинен чітко зрозуміти, чого ви хочете від весільної вечірки, як розважити ваших гостей. Ведучий повинен врахувати вік, соціальний стан і пристрасті ваших гостей, щоб уникнути казусів на весіллі і невдоволення ваших гостей. Якщо ви замовили музикантів, то дайте їх контакти вашому тамаді, щоб він міг з ними узгодити програму. Уточніть, чи буде у вас феєрверк на весіллі, як ви собі бачите процес подачі весільного торта. Всі ці дрібниці необхідно обговорювати з вашим ведучим.

Після того як ви обговорили ваше весілля перейдіть до фінансового питання. Уточніть суму, яку хоче тамада за створення і проведення вашої весільної вечірки. Обговоріть терміни створення сценарію і дату проведення репетицій.

І наостанок, якщо ви вже чітко обговорили сценарій, фінансові питання, і вас все влаштувало, то можете розслабитися і довіритися професіоналові. Ваше завдання насолоджуватися вашою половинкою і святом, яке створить для вас тамада.

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Суспільство | Переглядів: 662 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]