Головна » Техніка » Як підбирати шини для позашляховика?
Як підбирати шини для позашляховика?
У наш час великою популярністю стали користуватися позашляховики, тому і питання вибору шин для таких автомобілів дуже актуальне. Справа в тому, що вибрати шини для такого транспортного засобу складніше, ніж для легковиків. А причин тому дві: по-перше, маса джипа більше маси легкового автомобіля, по-друге, використовуються ці машини як в комфортних міських умовах, так і в умовах сильного бездоріжжя.

При виборі шин для позашляховика в першу чергу необхідно визначитися, в яких умовах ваш автомобіль буде використовуватися частіше. Якщо потрібні шини для доріг підвищеної прохідності, то тут необхідно придбати колеса з більш агресивним малюнком протектора. Але слід пам’ятати, що ці шини будуть дуже шуміти на рівному асфальті. А ось шини, призначені для шосе, вже більш комфортабельні, сприяють поліпшенню керованості і гальмівних властивостей автомобіля.

Якщо ж автомобіль необхідний власнику для їзди і в тих, і в інших умови, потрібно придбати обидва варіанти коліс. І брати краще відразу разом з дисками. Так буде набагато простіше міняти гуму і, до того ж, в умовах бездоріжжя литі легкосплавні диски дуже легко пошкодити. Важливо, щоб усі 4 колеса були однакової моделі і з однаковим малюнком протектора.

Сучасні позашляховики здебільшого забезпечені повним приводом, який відключається і авто переходить в режим моноприводу. У цьому випадку через велику масу джипа виявляються недоліки, якими володіють всесезонні покришки. Тому власник повинен пам’ятати, що йому будуть необхідні як літні шини, так і зимові.

Ну і в кінці слід додати, що не потрібно прагнути купувати розрекламований бренд. Краще купити ті шини, які встановлюються на даний момент виробником вашого позашляховика. Цей варіант буде найбільш виграшним.

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Техніка | Переглядів: 526 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]