Головна » Техніка » Як вибрати автомобіль для жінки
Як вибрати автомобіль для жінки
Зараз стільки жінок за кермом, що у чоловіків просто розбігаються очі і стає тривожно на душі. Досить часто жінку можна побачити на маленьких червоних машинках, які, здається, так і створені саме для неї. Деякі можуть пожартувати, що машину для жінки варто вибирати під колір очей, під її одяг і так далі. Насправді машину слід обирати за типом жінки-водія.

Швейцарські вчені розділили жінок-водіїв на три типи: студентка, домогосподарка і бізнес-леді. Це образні назви. До кожної категорії може ставитися жінка будь-якого віку та соціального стану. Головна особливість – це характер водіння автомобіля.

Студентками називають жінок водіїв, які погано знають правила, пристрій своєї машини, дуже неуважні на дорогах. На жаль, такий тип жінок-водіїв теж існує і дуже поширений. Для таких жінок слід вибирати машини, які будуть свого роду захистом, бронею. Машина такої дами повинна захищати її від усіх несподіванок, які трапляються на дорогах. До таких машин можна віднести: Nissan Micra, Audi A2, Toyota Yaris, Mercedes A-клас, джипи Suzuki Jimmy, Kia Sportage. Хочеться відзначити, що дорогі машини асоціюються тут з почуттям захищеності.

До домогосподарок відносять жінок, які на дорозі дуже уважні, обережні, нікуди не поспішають. Свого залізного коня така жінка знає напам’ять і навіть може полагодити. Вона господиня і в цьому плані. Престиж і мода таку даму зовсім не цікавить. Свій вибір вона робить виходячи з місткості і надійності машини. Підійдуть такі марки авто, як: Nissan Note, Ford Fusion, Ford C-Max, Citroen Xsara Picasso, Daewoo Matiz. Це свого роду хазяйські сумки, які місткі і зручні.

Бізнес-леді на дорозі – це жінка водій, яка в житті добилася вже багато. Їй можуть позаздрити чоловіки. Така жінка на дорозі відчуває себе дуже впевнено. Вона не рветься вперед. Їй нема чого доводити, вона вже в усьому досягла успіху. Такі водії вибирають маленькі економічні машини типу Mercedes і BMW, Honda Jazz, Audi ТТ, Toyota RAV4, Honda Civic, Opel Signum, VW Golf, Toyota Corolla.

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Техніка | Переглядів: 529 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]