Головна » Техніка » Вибір мобільного телефону – на що звернути увагу
Вибір мобільного телефону – на що звернути увагу
Мобільні телефони давно увійшли в наше життя. Зараз ними нікого не здивуєш. Найчастіше їх вибирають аж ніяк не за функціями, а за зовнішнім виглядом. Оскільки вибір телефону – справа відповідальна, в даному огляді розказано про кілька важливих функцій, якими повинен володіти сучасний мобільний. Сподіваюся, це допоможе вам у виборі телефону. Всі мобільні телефони умовно ділять на три категорії. Це: «камерофони», «музичні телефони», «смартфони». Отже, варто і вибирати те, що для вас важливіше: камера, музика, або програми та інтернет.

Камера.

Камери в мобільниках розрізняються за розміром матриці. Мобільні телефони з камерою 3МП і вище вже можна вважати камерофонами.Знімки виходять далекими від ідеалу, але якості достатньо, щоб дивитися на моніторі або навіть роздрукувати на принтері. Якщо при виборі телефону істотним є якість знімків, то варто розуміти, що не завжди чим більше кількість пікселів, тим краще якість зображення. Важливим параметром є якість виконання камери, особливо оптики. Якщо ви обираєте саме камерофон, то варто звернути увагу на такі важливі параметри, як спалах, автофокус, оптичний стабілізатор.

МП-3 плеєр.

Програвач з МП-3 плеєром є зараз майже в кожному більш менш нормальному телефоні. Але зручний в управлінні і використанні плеєр не так просто знайти. Не в кожному мобільному телефоні є еквалайзер, налаштування стерео та інші важливі параметри для меломана.Зверніть увагу на функціональність плеєра, роблячи вибір телефону.

Интернет.

Мати можливість вийти в інтернет в будь-якому місці зараз дуже актуально. З розвитком GSM мереж, в Україні стає усе більше і більше регіонів оснащених мобільним виходом в інтернет. Якщо ви не уявляєте себе без інтернету, то телефон потрібно вибирати з підтримкою не тільки технології GPRS, а ще й EDGE або навіть 3G. Багато операторів вже підтримують цей стандарт.

Бездротовий зв’язок.

Незалежно від вашого вибору («камерофон», «музофон» або «інтернетофон»), потрібно брати телефон з підтримкою Bluetooth, а краще ще і Wi-fi. Bluetooth вам знадобиться для підключення бездротової гарнітури й для зв’язку з іншими мобільними телефонами (передача музики, фото, відео). Wi-fi само необхідний для виходу в мережу інтернет у місцях, де є wi-fi доступ.

Пам’ять.

Пам’ять – необхідна для будь-якого телефону річ. На мій погляд, мінімальний прийнятний обсяг пам’яті в мобільному – 1 Гб. Бажано, щоб у телефоні був слот для карти пам’яті, зараз його немає тільки в найдешевших моделях. На карті пам’яті ви будете зберігати свої дані: ігри, музику, фото, відео та іншу важливу вам інформацію. Чим більше пам’яті, тим краще. Для зручності краще скористатися сервісом підбору телефону в інтернеті, всі вони дуже зручно: вибір телефону за параметрами.

Зробивши вибір моделі телефону, зверніть увагу на аксесуари, що йдуть в комплекті або продаються окремо: кабель для комп’ютера, чохол, гарнітура автомобільний зарядний пристрій і інше. Уважно вибирайте мобільний телефон. Це важлива річ у наш час високих технологій!

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Техніка | Переглядів: 748 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]