Головна » Будинок і сад » Використання годинників в сучасних інтер'єрах
Використання годинників в сучасних інтер'єрах

З тих самих пір, як годинник з’явився на світ, він приносив не тільки практичну користь, але й служив прикрасою інтер’єру. У наш час різноманітність форм, квітів і фактур дозволяє підібрати годинники до будь-якої обстановки і стилю. Але треба ще вміти скористатися наявним вибором і власними знаннями, щоб створити Ваш власний, неповторний будинок.
 

Розглянемо основні види годинників, використовуваних у сучасних інтер’єрах.

Підлоговий годинник. Самий старовинний і дорогий годинник, як завдяки своїм розмірам, так і використовуваним матеріалам. Поширені як антикварні, так і сучасні моделі під старовину.

Камінні годинники. Їх призначення випливає з самої назви. Є, по суті, прикрасою інтер’єру, і, найчастіше, вдають із себе справжній витвір мистецтва.

Настільний годинник. В першу чергу приносить практичну користь, внаслідок чого особлива увага приділяється точності механізму і зручності використання.

Настінний годинник. Різноманітність форм, квітів, використовуваних матеріалів, можливостей розміщення роблять цей вид годинників найпопулярнішим. При правильному виборі вони можуть використовуватися для будь-якої кімнати і будь-якого стилю.

 

Особливу увагу хочеться приділити оформленню інтер’єру з використанням годинників у кожній кімнаті в будинку.

Вітальня. Якщо дана кімната оформлена в класичному стилі, то краще всього підійдуть підлогові або настінні годинники, зроблені з дорогих і якісних матеріалів. Такі годинники підкреслять вишуканість інтер’єру чи навіть можуть стати його родзинкою. Якщо ж вітальня оформлена в сучасному стилі, і практична користь годинника не є пріоритетною, то годинник з незвичайною формою, нестандартними цифрами або зображенням, виготовлений з пластику і скла, послужить ідеальним доповненням.

Кабінет. Крім класичних підлогових і настінних годинників, в інтер’єр особистого кабінету відмінно впишуться дорогі настільні годинники, які можуть бути виготовлені з деревини або мармуру з мінімумом декору, так і з сучасних матеріалів в оригінальному стилі і з додатковими функціями. Краще не допускати змішування стилів – це може зруйнувати «елітність» інтер’єру, властивого цій кімнаті. При наявності каміна в кімнаті настільний годинник можна замінити або доповнити камінним. Він повинені поєднуватися зі стилем всієї кімнати і оформленням каміна. Дані годинники, як і настільні, корисно добирати у наборах з іншими предметами інтер’єру (свічники, статуетки, органайзери) – це дозволить «зібрати» кімнату в єдиній композиції.

Спальня . При виборі годинника для спальної кімнати слід бути обережними, тому що їх мірне цокання не завжди сприяє хорошому сну, все залежить від особливостей людини. Тому, можливо, вибір варто зупинити на електронному годиннику (наприклад, з будильником чи радіо). У будь-якому випадку, особлива увага повинна приділятися поєднанню із загальним стилем кімнати. Краще всього, якщо годинник буде зроблений з натуральних матеріалів в колір меблів або текстилю. Можливе використання настінних годинників на тлі картини (натюрморт), фотографій. Таким чином, ви отримаєте як естетичне задоволення, так і практичну користь.

Кухня, їдальня. Найчастіше в даних приміщеннях можна побачити годинник у формі або з зображенням кухонного приладдя, фруктів, квітів тощо, які роблять кухню більш затишною і домашньою. Але слід пам’ятати, що все це підходить для приміщення, оформленого в «натуральному» стилі – дерево, м’який текстиль, неяскраві тони. Для сучасної кухні в стилі хай-тек більш доречними будуть настінні годинники з матеріалів і у стилі меблів (фасади, стільниця) або ж побутової техніки (якщо вона являє собою єдиний модельний і колірний ряд).

Дитяча . Якщо дитина ще мала, то краще всього підійде годинник з пластику або небиткого скла із зображеннями героїв мультфільмів, дитячих книжок, особливо, якщо сама кімната підтримує настрій і яскраву кольорову гаму. Якщо ж дитяча належить підлітку, то краще придбати електронний годинник з ним самим вибраними функціями.

І ось зараз Вам залишилося лише озирнутися і зрозуміти, чи дійсно у Вашому будинку годинники служать часткою єдиного інтер’єру. Можливо, саме цієї деталі не вистачає для того, щоб зробити будинок стильним і затишним. Щасти Вам! 


Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Будинок і сад | Переглядів: 966 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]