Головна » Корисні поради » Для чого дитині іграшка?
Для чого дитині іграшка?


Іграшки займають особливе місце в житті дитини. Вони допомагають знайомитися з навколишнім світом, сприяють розумовому, моральному, естетичному, фізичному розвитку і вихованню дітей, розвитку їх мови, пам’яті, уваги.

Одна з найулюбленіших іграшок – лялька, вона передає образ людини і викликає в дітей різноманітні почуття і переживання. В іграх з ляльками діти відображають сімейні та суспільні відносини, закріплюють засвоєні норми поведінки.

Велике значення в дитячих іграх займають іграшки, що зображують тварин. Вони доповнюють уявлення дитини про зовнішній вигляд тварини, знайомлять з тими тваринами, яких він ще не бачив.

Дошкільнята і молодші школярі дуже люблять іграшки для лялькових вистав – ляльки рукавички, або бибабо, настільний театр площинних фігурок, які дають можливість в домашній обстановці інсценувати казки, короткі розповіді.

Не забувайте говорити дітям, що іграшки вимагають догляду. І робити це повинен сам дитина: прибирати і зберігати іграшки в певному місці, протирати, мити. За м’якими іграшками (ведмедиками, ляльками і т. д.) мають стежити і батьки. Найчастіше виносити їх на повітря, вибивати, очищати щітками, старі лялькові сукні замінювати новими.

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Корисні поради | Переглядів: 533 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]