Головна » Будинок і сад » Як вибрати меблі для маленької кухні?
Як вибрати меблі для маленької кухні?


Якщо кухня має зовсім невеликі розміри (що особливо характерно для «хрущовок»), то виникає досить серйозна проблема вибору відповідних меблів для такої кухні. Як правильно вибрати меблі для маленької кухні? Як за допомогою меблів зробити маленьку кухню комфортною і красивою? 

Меблі для маленької кухні, безсумнівно, відрізняється від меблів, призначеної для кухні великих розмірів, адже на перший план виходить компактність меблів, її багатофункціональність, трансформованість. Меблі для маленької кухні варто вибирати за принципом «краще менше та краще».

Велика кількість меблів, нехай навіть і невеликих розмірів, робить приміщення маленької кухні захаращеним, а тому ще меншим на вигляд. У свою чергу, лише кілька досить великих предметів меблів здатні вмістити в себе все необхідне, але при цьому вони не будуть викликати відчуття захаращеності і тісноти.

Меблі для маленької кухні повинні бути світлих, неяскравих відтінків – це сприяє візуальному розширенню меж кухні. Також хорошим рішенням для маленької кухні будуть прозорі меблі: міцного пластику або ж зі скла. Перевага прозорих меблів полягає в тому, що виглядають вони набагато легше, ніж аналогічні за розмірами меблі з суцільних непрозорих матеріалів. За рахунок більш легких візуально меблів і простір в кухні здається більшим.

У маленькій кухні круглий або овальний стіл виглядати буде менше, ніж стіл аналогічних розмірів, але квадратної або ж прямокутної форми. До речі, в столі можна зробити висувні ящики для зберігання кухонного приладдя, щоб ще більше заощадить простір.

Якщо в маленькій кухні не хочеться займати місце столом, то замість нього можна встановити барну стійку – вона набагато компактніша, та й до того ж виглядає дуже стильно і сучасно. Простір над барною стійкою також можна використовувати в практичних цілях і розвісити на спеціальних конструкціях чашки, склянки, бокали – щоб вони завжди були під рукою.

Для маленької кухні добре підбирати відкриті полички замість навісних шаф – вони виглядають набагато легше, роблять простір кухні відкритим. Якщо ж без навісних шаф обійтися не вийде, то можна вибрати шафи зі скляними фасадами – вони здаються не такими громіздкими, як суцільні фасади з непрозорих матеріалів. До речі, фасади при цьому можна зробити розсувними, адже це дозволить звільнити простір, потрібний для відкриття стулок фасадів.

Як ще за допомогою меблів для маленької кухні можна заощадити простір?

Цікавий вихід із ситуації – взагалі відмовитися від обідньої зони в кухні, перенісши її до вітальні, наприклад. В цьому випадку кухня буде потрібна лише для приготування їжі, а значить всю «зайві» меблі можна буде прибрати і трохи «розвантажити» маленьку кухню.

Маленька кухня – це не привід відмовляти собі в комфорті, і меблі для маленької кухні варто вибирати так, щоб користуватися кухнею дійсно було зручно і приємно. Нехай особистий смак і невеликі хитрощі організації простору на маленькій кухні допоможуть обрати по-справжньому гарну меблі!

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Будинок і сад | Переглядів: 635 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]