Головна » Будинок і сад » З чого почати ремонт ванної кімнати?
З чого почати ремонт ванної кімнати?


Ванна … Це кімната, де ти буваєш наодинці сам зі своїми емоціями, думками, де приймаючи теплий душ, ніжачись у ванні ти відпочиваєш морально після робочого дня, розслабляєшся, змиваєш з себе пил міста, разом з ним йдуть втома і роздратування, і очі повинні радіти, дивлячись на обстановку навколо. Тому дуже важливо продумати все до дрібниць – розстановку ванних меблів і техніки, колір і фактуру покриттів, дизайн і надійність сантехнічних приладів.Тут піде мова про те, з чого почати ремонт у ванній.

Дуже довго в нашій сім’ї ми не могли наважитися на цей крок. Почалося все з того, що ми якось увечері взяли кілька чистих аркушів паперу, рулетку, обміряли довжину, висоту, ширину ванної і підрахували площу кімнати, вирішили, що стіни і підлогу ми обкладемо керамічною плиткою, стелю пофарбуємо фасадною водоемульсійкою, замінимо ванну і раковину, поставимо нові змішувачі, підберемо відповідні аксесуари. Потім представили, якого кольору буде наша нова ванна, яке світло нам потрібен, яке дзеркало ми повісимо і де. Після цього, через кілька днів, маючи приблизну картину, придбали все необхідне, знаходячи в магазинах відповідні нашим планам матеріали, обладнання та аксесуари.

Другим кроком у нашому ремонті ванної кімнати було очищення стін і стелі від старої плитки (якщо така є) – дуже брудна і курна робота. У радянських будинках стіни ванної кімнати часто були пофарбовані фарбою – її необхідно видаляти повністю – відбивати механічно, знімати розчинниками, феном, оскільки надалі, клеюча суміш з плиткою не буде на ній триматися. Тепер можете зітхнути легко – перший, самий брудний етап закінчено. Чисті стіни обробляємо грунтовкою, а стелю шпатлюємо, проводимо електропроводку, заздалегідь визначившись, де буде висіти дзеркало і стояти пральна машина. Далі робимо розмітку горизонталі й вертикалі за допомогою схилу або вертикального рівня.

Третій етап ремонту – заміна водопроводу, каналізації, стояка (труби між поверхами). Не економте на цій операції, оскільки надалі старі труби, як зазвичай, можуть дати про себе знати в самий невідповідний момент. Не забудьте зробити гідроізоляцію підлоги, щоб вода не просочилася до сусідів, коли ви будете робити стяжку на підлозі ванної кімнати. Для цього необхідно стики між підлогою та стінами замазати гідроізоляційним розчином, а також виконати гідроізоляцію по всій площі підлоги у ванній – на випадок, якщо вода піде через край ванни, або прорве (не дай Бог), трубу.

Ось тепер ви можете починати приводити ванну кімнату в порядок, тобто класти плитку – це робите ви самі, якщо вмієте, або майстер-плиточник. Плитку краще починати класти з тієї стіни уздовж якої буде стояти ванна, при роботі ви менше забрудните ванну розчином.
Потім встановлюємо ванну.

Якщо ви хочете лицьову частину ванни зробити закритою, то, з метою економії, підлогу під ванною плиткою можна не викладати. Збираєтеся міняти двері у ванну – зробити це треба зараз, а потім продовжити закладати ту стіну, де знаходяться двері.
Закінчивши укладати плитку на підлозі і стінах, по периметру стелі монтуємо плінтус. Стелю фарбуємо водостійкою емульсійної фарбою, виходить красиво, можна під колір покладеної плитки з яким-небудь відтінком. Перевірено, в майбутньому вологість на стелі не накопичується і стеля не темніє з часом – це один з варіантів як зробити стелю. Альтернатива цьому варіанту – монтаж на стелю пластикових панелей або натяжна стеля. Тепер сміливо приступайте до закладення швів.

Ось практично ремонт ванної кімнати і закінчений. Залишилися останні штрихи – заповнюємо ванну аксесуарами: встановлюємо раковину, вішаємо на стіну дзеркало, на стелю – світильник. Ось так попрацювавши, виходить красива ванна кімната. Бажаю всім успіхів у ремонті, а найголовніше наважитися на це!
Не соромтеся розповісти про свій досвід у цій справі, кому-то це точно допоможе.

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Будинок і сад | Переглядів: 777 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]