Головна » Будинок і сад » Як приклеїти плитку на підлогу
Як приклеїти плитку на підлогу

При ремонті приміщення особливу увагу варто приділити обробці підлоги. Для цієї мети в магазині можна знайти досить багато різних підлогових покриттів. Великою популярністю нині користується плитка для підлоги.

Інструкція
Підлогову плитку укладайте паралельно стінам. Даним способом укладати плитку можна в будь-яких приміщеннях. Перед тим, як наклеювати, розкладіть її на підлозі. Ви побачите, як плитка буде виглядати після укладання. Заздалегідь скорегуйте деякі недоліки. Врахуйте, плитка, яка покладена біля входу в приміщення і у видимому кутку, обов’язково повинна бути цілою. Не укладайте туди різаний матеріал, так як він він буде сильно псувати загальний вигляд. 

У просторому приміщенні можна виконувати укладку діагонально. Даний спосіб складніший і менш економічний. Вам доведеться часто займатися підрізанням плитки. Починайте укладання підлогового матеріалу з порога. Потім просувайтеся углиб приміщення. Ряди від порога будуть ідеально рівними. 

Після того як ви поклали плитку, почекайте добу до повного висихання клею. Потім приступайте до затірки швів. Для початку виконайте очистку їх від клейового розчину. За допомогою гумового шпателя шви заповніть спеціальним розчином — затіркою. Далі надайте йому форму. Якщо у вас немає під рукою спеціального шпателя з потрібним профілем, то використовуйте шматок круглого електричного кабелю або ковпачок від ручки. Ви можете використовувати затірку будь-якого кольору. Вона повинна добре поєднуватися з кольором плитки. Щоб колір затірки з часом не потьмянів, просочіть її спеціальним водовідштовхувальним складом. 

На упаковці зазвичай вказують час, через яке можна займатися видаленням з плитки надлишок затірки. Виконуйте цю вологою губкою. Після того, як розчин остаточно висохне, виконайте очистку плитки за допомогою жорсткої губки і тканини. У тих місцях, де вона стикається з раковиною, унітазом або ванною, а також в місці з’єднання стін з підлогою, використовуйте поліуретанові і силіконові герметики.

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Будинок і сад | Переглядів: 769 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]