Головна » Кохання » Прикмети на весілля
Прикмети на весілля


Одруження – одне з найбільш хвилюючих заходів у житті кожної людини. Усіх нас цікавить, а що ж буде далі, як все складеться потім. Адже шлюб можна вважати своєрідною межею, що відокремлює наші колишні звичні дні від нового життя, що готує для нас масу приємних та іноді не зовсім приємних сюрпризів.

Тому люди з покоління в покоління так акцентують свою увагу на кожній дрібниці, яка відбувається під час урочистостей, визначаючи якісь закономірності, а потім передаючи свої спостереження нащадкам. Так народжуються прикмети – сховище мудрості наших предків. Давайте ж заглибимося в ці бездонні сховища, перевіряючи істинність народних прикмет на весіллі.

Для початку потрібно обов’язково врахувати, що в жодному разі не можна брати в борг гроші на весілля. Це може привести до того, що Ви все подальше життя змушені будете позичати гроші для задоволення потреб сім’ї. Весільний автомобіль повинен їхати настільки швидко, наскільки це можливо, щоб ніякі нещастя не встигли пристати до молодих. Звичайно, слід при цьому дотримуватися правил дорожнього руху, щоб виключити можливість ДТП в такий пам’ятний день.

На святковому банкеті слід робити все можливе для того, щоб уникнути сварок. Інакше молоді будуть конфліктувати між собою все життя. Хліб, що залишився після бенкету викидати або відкладати на сухарі не можна, так як молода дружина через це може швидко постаріти. Потрібно доїдати хліб самим або ділитися із сусідами. Молодята за столом повинні сидіти з прямими спинами, не торкаючись до спинок стільців. Так життєві негаразди не зможуть на них спертися.

Погода в день Вашого весілля також грає важливу роль. Наприклад, якщо йде дощ або сніг, то не потрібно турбуватися, так як це до багатства.

Фотографуватися на весіллі нареченому і нареченій окремо не рекомендується. Це може привести до розставання в майбутньому. Нареченій слід бути якомога акуратніше за святковим столом, щоб ні в якому разі нічого не пролити, а то чоловік буде мати прихильність до алкоголю. У день весілля нареченій було б непогано трохи поплакати. Це вважається запорукою щастя у майбутньому.

Весілля – це багатовікова традиція, що зберігає в собі спостереження і досвід тисячею поколінь.Тому весільні прикмети так важливі для молодят.


Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Кохання | Переглядів: 980 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]