Головна » Наука » Як краще повідомити погані новини
Як краще повідомити погані новини

У житті трапляються неприємні моменти і рано чи пізно доводиться повідомляти близьким і друзям погані для них новини. Як зробити це з мінімальними збитками для вас і для того, кого новина стосується безпосередньо?


Для цього існує ряд прийомів:

1. Приготуйтеся відчути себе погано. Погані новини повідомляти завжди важко і краще робити це без викрутасів і двозначних фраз, намагаючись згладити негатив. Така тактика може тільки нашкодити.

2. Підготуйте співрозмовника. Використовуючи вербальні і невербальні знаки можна дати зрозуміти співрозмовнику, що його чекають неприємні новини. Наприклад, у фільмах часто можна почути фразу «Присядь, мені потрібно тобі щось сказати». Як правило, потім слідe погана новина, але співрозмовник вже до неї підсвідомо готовий.

3. Кажіть коротко і по суті. Не слід намагатися відтягнути момент істини і починати розмову здалеку, це тільки погіршить ситуацію.

4. Підставте плече. Після повідомлення новини, висловіть свою готовність надати допомогу або підтримку співрозмовникові (тільки в тому випадку, якщо ви дійсно можете надати цю допомогу).

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Наука | Переглядів: 1044 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]