Головна » Техніка » Що краще, принтер і сканер або БФП?
Що краще, принтер і сканер або БФП?


Одним з перших доповнень до комп’ютера після покупки аудіосистеми, ми купуємо принтер, сканер або МФУ. Тому дане питання цікавить більшість користувачів, тому розкриємо цю тему більш детальніше. Також поговоримо, який принтер вибрати: лазерний або струменевий, особливості експлуатації.

Що вибрати

Для початку визначіться, чи потрібен Вам сканер? Якщо ні, то одного принтера Вам буде достатньо. Якщо ж сканер Вам необхідний, то краще буде купити БФП, тому-що:
1) БФП можна використовувати незалежно від комп’ютера, як ксерокс. При знятті копії з документа за допомогою принтера і сканера, необхідно через комп’ютер отримати зображення зі сканера, потім поставити документ на друк – що з БФП набагато простіше.
2) БФП займає менше місця, ніж принтер зі сканером, менше проводів, і все під рукою.

Який принтер, БФП вибрати

Якщо Ви хочете використовувати БФП або принтер для друку чорно-білих документів, то краще купувати лазерний (чорно-білий), в них відмінна та чітка якість друку, картридж заправляється порошком, дешевий у використанні. Моделі які друкують і кольоровим коштують дуже дорого, але зате якість друку відмінна.

Якщо Ви хочете друкувати як чорно-білі документи, так і кольорові зображення і фотографії, то тоді купуйте струменеву «машину». Встановивши систему безперервної подачі чорнил (СБПЧ), Ви дуже заощадите на чорнилі, але з установкою СНПЧ, в більшості випадків «злітає» гарантія, що дуже погано. Якість друку практично нічим не відрізняється.

Сканер

Чим дорожче сканер, тим краще – це правда, але не варто гнатися за самим дорогим, тому що половина його функцій – Вам не знадобиться … Так що при виборі сканера – головне це те, які завдання Ви хочете, щоб він виконував. У МФУ вже індивідуальних вимог до сканера не пред’явиш, але сканери в БФП дуже хороші.

Висновок

Якщо Ви хочете купити принтер і сканер, то раджу купити БФП, тому що він виконує функції 3х пристроїв: принтер, сканер і ксерокс. Для якісного друку краще взяти лазерне БФП, але воно коштує дорожче струминного. Струминне БФП заощадить Вам гроші на чорнилі, і до того ж друкує і кольоровими чорнилами. Кольорове, лазерне БФП відмінна річ, але дуже дороге. Найоптимальніший варіант БФП з СБПЧ, ця система заощаджує чорнило в кілька разів! Купуйте пристрій від відомих виробників: Кенон, Епсон, ШП. Бажано, щоб у БФП було 3 види ксерокопії: чорно-біла, кольорова і ксерокопія фотографій.

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Техніка | Переглядів: 851 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]