Головна » Комп'ютери » Правильно вибираємо комп’ютерний стіл
Правильно вибираємо комп’ютерний стіл


Щоб правильно вибрати комп’ютерний стіл, необхідно враховувати кілька факторів:

Кімната

Звичайно ж у маленьку кімнату купувати великий комп’ютерний стіл буде незручно. Тому розмір столу повинен відповідати кімнаті. Іноді для маленької кімнати краще купити кутовий комп’ютерний стіл , на ньому буде більше місця, і тим самим він не сильно заважатиме.


Компактність

Якщо кімната вузька, то краще купувати звичайний стіл, а не кутовий. Також важлива «архітектура» столу. Для школяра краще купити стіл з ящиками. У ящики можна скласти ручки, олівці та інші канцелярські приладдя, в іншій – зошити, в інші – предмети побуту і навчання. Рекомендуємо, щоб у столі, полиця для системного блоку знаходилася справа. У кутку столу добре якщо буде отвір для проводів до системного блоку. Наявність полиці для дисків в столі – за вашим бажанням. Є спеціальні полиці на столі для МФУ .

Дизайн і комплектність

Для копірайтерів або інших людей які пишуть статті гарний стіл грає велику роль. Оскільки він не тільки додає натхнення в процесі написання, але й час роботи значною мірою збільшується.

Буде добре, якщо до кутового столу буде прикладена підставка для монітора, за допомогою якої можна буде встановити монітор на рівні голови. Чим ще хороша така підставка, що під неї можна буде покласти речі, наприклад блокнот, диски та інше приладдя.

Хочу відзначити ще один момент. Полиця для системного блоку повинна бути без передніх перегородок, так як в деяких системних блоках на передню панель винесені USB роз’єми та / або кнопка запуску, а перегородка закриє їх.

Добре якщо основа столу буде зроблена у вигляді літери «Г». У комп’ютерних столах з журнальної полицею всередині, можуть виникнути проблеми: стіл почне розхитуватися і отвори для шурупів почнуть «сипатися». Добре коли стіл з’єднаний як шурупами, так і дерев’яними шипами. Дуже добре, якщо так сказати «капітальні» стики столу будуть проклеєні ПВА клеєм.

Деяким вигідно, щоб була висувна підставка для клавіатури і миші. Але ось, наприклад у мене клавіатура велика і вона не поміщатися в цю підставку разом з мишкою, тому якщо будете брати такий – то намагайтеся вибрати стіл з великою підставкою для миші і клавіатури.

Колір столу повинен добре вписуватися під кольори кімнати. Якщо ж у вас кімната яскравого кольору, то непотрібно купувати стіл такого кольору, так як після ремонту цей стіл може не вписатися в новий дизайн – тому в такому випадку беріть нейтральний колір столу. Також враховуйте колір меблів, які знаходяться в цій кімнаті. Як правило, краще всього брати стіл з дерева. Добре якщо обідок стільниці буде обклеєний окантовкою.

Вдалої покупки!

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Комп'ютери | Переглядів: 1112 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]