Головна » Кохання » 10 порад, як змусити чоловіка одружитися
10 порад, як змусити чоловіка одружитися


1. Дай коханому зрозуміти, що ти цікава іншим чоловікам. А спосіб вибирай будь-який: стань секс-бомбою в міні-спідниці на один вечір, піди з колишнім однокласником до ресторану, купи собі щось особливе й не зізнавайся, що купила сама. Коли ревнощі коханого досягнуть апогею, просись заміж.

2. Знайди союзника у своєму прагненні вийти заміж. Прекрасно підійде мама або тато хлопця. Заручися їхньою підтримкою, і пиляйте-пиляйте бідну жертву до самого загсу.

3. Хочеш вийти заміж - завагітній потайки. Як правило, чоловік одружується з матір’ю його майбутньої дитини. Ось тільки питання: чи довго триватиме такий зальотний шлюб?

4. Дай чоловікові свободу, нехай він проводить час так, як хоче сам. Незабаром коханий замислиться: а що ж ти робиш, поки він із друзями цілими днями грає в боулінг і п'є пиво? Ось тоді й настане твій зоряний час - просись заміж.

5. Обмеж чоловіка в сексі. Скажи: щось мені не хочеться більше неофіційних інтимних стосунків. Мовляв, вийшла з того віку! Але є небезпека, що коханий знайде "їжу для тіла" на стороні.

6. Звичайний шантаж теж може дати свої плоди: якщо ти не одружишся, ми з тобою розходимося. Але пам'ятай: шантаж - це не лише кримінальний, а й моральний злочин. Навряд чи гармонійні стосунки можна побудувати на шантажі.

7. Щодня розповідай коханому, що всі друзі, подруги, родичі вже давним-давно одружилися. Можливо, чоловік і капітулює перед твоїм натиском. А там уже справа техніки: припинити канючити й ощасливити милого в сімейному житті.

8. Пообіцяй хлопцю, що якщо ви одружитеся, ваше життя якісно зміниться. Тобто і сексу у вас буде більше і краще, і готувати ти навчишся, і тринькати гроші перестанеш. Загалом, на війні як на війні - всі засоби хороші. Ось тільки за слова свої доведеться відповідати, якщо хлопець усе-таки зробить тобі пропозицію.

9. Можна одягнутися у смокінг, купити квіти й обручку, стати на одне коліно і просто попросити руки і серця в коханого. Хлопцеві буде ніяково - 100%, і від незручності він може одружитися з тобою. А може й не одружитися! Як пощастить.

10. Якщо ти все перепробувала, вдамося до грубої сили – треба напоїти коханого до втрати пам'яті й доставити його в загс. Сподіваємося, що ти не побігла купувати пиво-горілку? Це ж жарт! Так, невдалий і на болісну тему, але все-таки жарт.

А якщо серйозно

Чи можна змусити чоловіка одружитися? Чи є щось спільне у слів "змусити" і "щастя"? А ми ж саме щастя шукаємо у шлюбі...

Якщо ти вирішила змусити чоловіка одружитися із собою, пам'ятай: будь-яка дія дорівнює протидії. Можливо, хлопець і не зможе втекти від пресингу партнерки, але в сімейному житті постарається на ній відігратися.

У результаті жодного сімейного життя не вийде, оскільки коханий виявиться не готовим виконувати нав'язані йому зобов'язання й ухилятиметься від них усіма доступними засобами.

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Кохання | Переглядів: 996 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]