Головна » Різне » Як позбутися тарганів
Як позбутися тарганів


Перш ніж починати боротьбу з тарганами, треба як слід вимити всі шафи і шафки на кухні миючим засобом, все насухо витерти.

Усі сухі продукти, які зберігалися в шафках і скриньках, треба упакувати в поліетиленові пакети. Робиться це для того, щоб не було ніяких запахів. Таким же чином упакувати весь м’який папір і серветки, що є на кухні.

Також треба витерти насухо раковину і стіл. Крім того, потрібно закласти всі щілини і вентиляційні отвори, звідки таргани можуть прийти.

У процесі боротьби з тарганами стежте, щоб на кухні не було брудного посуду, завжди було чисте відро для сміття і, звичайно ж, суха раковина, тоді позитивний результат вам забезпечений.

На сьогоднішній день існує величезна кількість засобів від тарганів. Умовно їх можна розділити на кілька видів: гелі, пастки, будиночки, аерозолі, крейда, домашні засоби, служби по боротьбі з тарганами.


Гелі

Гель продається у великих шприцах, повністю готових до використання. Спосіб застосування простий: гель наноситься краплями через 10 см один від одного вздовж плінтуса по периметру кімнати. Таргани зникають через 3-7 днів. Найбільш дієві на сьогоднішній день гель «Глобол», гель «Раптор», «Кілер», гель «Ліквідатор», гель «Дохлокс».

Пастки

Пастки — це маленькі круглі коробочки з кількома входами для тарганів. Всередині коробочки знаходиться отрута, яку таргани розносять своїм родичам. Самі коробочки легко кріпляться на липучці практично в будь-які місця в квартирі. Найбільш хороші результати на сьогоднішній день показали пастки «Рейд», «Комбат» і «Раптор».

Будиночки

Будиночки представляють собою невеликі картонні коробочки у формі будиночків. Усередині картонка повністю липка, а в центрі коробочки знаходиться смачна принада. Таргани повзуть у ці будиночки, як мухи на мед, прилипають — і там і залишаються. Потім приходять нові. Той факт, що туди прилипли попередні таргани, їх не зупиняє. Повзуть, як миленькі. Для людини і тварин такі будиночки повністю нешкідливі. Фірма-виробник практично не має значення — таргани приклеюються в будь-які.

Аерозолі

Аерозолями сприскуєте можливі місця скупчення тарганів, щілини, одвірки і т.д. Непогані «Рейд», «Байгон». А взагалі, краще аерозолі міняти частіше, щоб уникнути звикання.

Крейда

Спеціальною крейдою обробляються щілини, плінтуси і т.д. Робиться це раз на тиждень. Звичайно через місяць таргани пропадають.

Анекдот в тему:

Один приятель запитує в іншого:
- Скажіть, як позбутися тарганів?
- Купіть крнйду.
Зустрічаються через пару днів:
- Ну, як? Допомогло?
- Начебто так. Не бігають, сидять собі в кутку і малюють.

Домашні засоби

1. Купити в аптеці борну кислоту. Зварити картоплю, зробити пюре. Яйця варити 6 годин. Поєднати все це разом. Додати масла. Скачати з отриманою суміші крихітні кульки. Кульки розкласти по всій квартирі. Днів через 2-3 таргани зникнуть. Пропорція компонентів не особливо важлива, головне, щоб кульки зліпилися. Не варто шкодувати бору та яєць.

2. У зимову пору року можна, йдучи з дому, відкривати всі вікна навстіж. Мороз сильно скорочує кількість особин тарганів.

3. Іноді кішки ловлять і їдять тарганів.

Служби по боротьбі з тарганами

Можна викликати службу по боротьбі з тарганами. Обробка відбувається близько години. Таргани зникають приблизно на рік.

Успіхів у боротьбі з тараканами!

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Різне | Переглядів: 1200 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]