Головна » Комп'ютери » Популярні комп’ютерні ігри
Популярні комп’ютерні ігри

Комп’ютерні ігри є, мабуть, найбільш популярним способом вбити час у людей, що мають доступ до комп’ютера або ігрової консолі. Комп’ютерні ігри розвиваються настільки стрімко, що навряд чи зараз вже хтось пам’ятає іграшку Spacewar, яку зібрали у вільний від роботи час програмісти Steve Russel і Martin Graetz. Було це в далекому 1962 році. Потужності комп’ютерів тоді були на відповідному рівні, і іграшка була навряд чи більш захоплюючою, ніж тетріс.

Але що ж змушує людей витрачати години, а інколи роки, на такі захоплення, які не мають нічого спільного з реальністю. Якраз це – занурення у світ закордонних можливостей, де немає ніяких абсолютних законів, де можливості не обмежені нічим і час відносний.

Відкриємо завісу цих чарівних світів і подивимося, в які іграшки відіграють сучасні хлопчики та дівчатка. Звичайно, немає строгих розмежувань на ігри для дівчаток та ігри для хлопчиків. Тим не менш, більшості хлопців подобаються ігри, де є зброя, сила, влада і кров. Дівчаткам ж більше до смаку фантастичні подорожі, загадки, романтика і мода.

Яскравий приклад сучасних ігор для дівчаток – ігри Вінкс . Чим потішать любительок захоплюючих пригод і чарівних фантазій ці ігри?

Вжився в роль героїні гри дівчата Блум можна відчути в собі магічні здібності, які допоможуть незвичайним способом вирішувати хитросплетіння ігрового сюжету. Зрозуміло, справу доведеться мати з незвичайними людьми: магами, чарівниками, відьмами та іншою нечистю. У боротьбі за життя з численними ворогами належить відкривати нові реалії гри.

Гаразд. А у що ж порубатися хлопцям? Скільки років уже існує гра WarCraft, а не перестає радувати і захоплювати. Ось, скажімо, Dota Allstars продовжує розвиватися, чим не може не радувати завзятих любителів «Варіка». Нові моди, вміння, ігрові режими – ось що змушує знову і знову з піднятими почуттями падати в крісло перед комп’ютером і йти від реальності далеко і надовго. Поки природні потреби не змусять повернутися.

Дуже захоплюючою є й гра Renegade. Ця гра – для справжніх хлопців. Тут і справжня військова техніка, і сучасна зброя, ну і, звичайно, безліч друзів та однодумців.

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Комп'ютери | Переглядів: 1822 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]