Головна » Кохання » Дванадцять ознак зради
Дванадцять ознак зради
1. Він змінив ставлення до свого зовнішнього вигляду

Не завжди, звісно, зміни в зовнішності коханого свідчать про появу на твоєму шляху суперниці. Наприклад, у випадку, якщо твій обранець знайшов нову роботу та з обов’язку служби його одяг спортивного стилю поступився місцем діловим однобортним костюмам на трьох ґудзиках і ретельно підібраним елегантним краваткам, можеш бути спокійна.

Зовсім інша річ, якщо чоловік, який ніколи старанно за собою не стежив, зненацька починає старанно голитися вранці, приймати контрастний душ тощо. Потім він проходить через кілька салонних процедур, оновлює гардероб, а на полиці у ванній з’являються чоловічі бьюті-продукти, якими він раніше нехтував… Швидше за все, твоя суперниця вже дихає тобі в потилицю!

2. Він змінив своє ставлення до тебе

Якщо ти помітила, що твій партнер різко змінив свою поведінку стосовно тебе, причому не на краще, то настав час бити на сполох і щось робити. Справа пахне димом, або точніше парфумами іншої жінки… у його ліжку!

3. Його уподобання різко змінилися

Твій чоловік різко змінив свої смаки та звички? Придивися до нього уважніше. Імовірно, у нього з’явилася коханка. Саме вона має на нього вплив.

4. Він став надто агресивний

Тут ситуація невизначена й таки спірна. Агресію твого партнера можна пояснити неприємностями на роботі, сваркою з другом, проблемами родичів і багатьма-багатьма іншими причинами. Але може виявитися й так, що він проявляє стосовно тебе відверту ворожість через те, що в нього є інша жінка.

5. Ви з партнером майже не займаєтеся сексом

Одним із найголовніших показників того, що в тебе з’явилася суперниця, є той факт, що твій чоловік більше не хоче кохатися з тобою.

Задля справедливості треба відзначити, що в деяких випадках відмова від сексуальних стосунків не свідчить про появу у твого партнера іншої жінки. Справа може бути в проблемах зі здоров’ям, про які твій чоловік просто соромиться з тобою говорити.

6. Він постійно замикається в собі

Якщо твій чоловік замикається в собі, а раніше такого не було, це можна пов’язати з тим, що він змінив своє ставлення до тебе. Він більше не розказує про свої успіхи або невдачі на роботі, перестав ділитися з тобою інформацією про своїх і ваших спільних друзів, не розповідає, як минув його день тощо. Можливо, у нього є з ким ділитися таємним. А ти просто стала третьою зайвою.

7. Ти зауважуєш постійні зміни в його настрої

Він грубіянить, зривається на крик, часто кидає фрази на кшталт «Мені б твої проблеми!», але потім змінює гнів на ласку і просить вибачення. Запам’ятай: чоловікові не можна легко пробачати такі вчинки.

8. Він часто здається розгубленим

Цілком можливо, що він справді розгублений. Ще б пак, як тут не розгубитися, коли ведеш подвійне життя!

9. Він більше не говорить про ваше спільне майбутнє

Оскільки в планах твого чоловіка тебе вже немає!

10. У нього мало вільного часу

А чому, власне, у твого чоловіка він повинен бути? Якщо у нього є ще одна жінка, якій теж треба приділяти увагу, виявляти турботу, водити в ресторани та кіно, возити на закордонні курорти?

11.У нього з’явилися секрети, нові знайомі

Якщо ти звернула увагу не те, що твій чоловік щось приховує від тебе, то постарайся з’ясувати, що саме він хоче приховати.

12.Його витрати різко збільшилися

«Вільний» чоловік, звісно, може витрачати гроші, не звітуючи та не доповідаючи. При окремому бюджеті з партнером начебто ніхто нікому нічого не винен. Але якщо у вас спільний бюджет і заощадження на поїздку за кордон або покупку нового авто (холодильника, дачі тощо) зникли в невідомому напрямку, настав час бити на сполох!

Як вважаєш, зрадника варто пробачити, щоб зберегти стосунки, чи розбитого горщика не склеїш?

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Кохання | Переглядів: 1309 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]