Головна » Гумор » Всі чоловіки люблять ...
Всі чоловіки люблять ...

1. Всі чоловіки люблять Свободу. Але ще більше вони люблять розповідати про те, як вони цю свободу люблять. Особливо, якщо у них проскакує бажання нехтувати протизоряним захистом і капітулювати перед світлим ликом. Адже необхідно створити видимість опору при узятті його фортеці.

2. Всі чоловіки люблять Свої старі затерті джинси і сорочки, і ні за що не погодяться їх викинути в обмін на нові і стильні. Це питання вірності, комфорту і надійності.

3. Всі чоловіки люблять Своїх мам, навіть якщо і лаються з ними постійно. Але легше знаходять спільну мову з татами.

4. Всі чоловіки люблять Своїх дочок більше, ніж синів, хоч і «замовляють» спочатку дружинам хлопчиків. В усякому разі, ставляться до дівчаток сентиментальніше і турботливіше.

5. Всі чоловіки люблять Свого дворняжку більше, ніж породистого, голубої крові кота своєї дружини. Але саме через своє вуличне минуле, чотириногому другові доводиться освоювати дачні простори, поступившись місцем в будинку родовитому мурзилі.

6. Всі чоловіки люблять Свої комп’ютери ревною і егоїстичною любов’ю. І якщо вони дозволяють жінці змінити шпалери на робочому столі свого залізного товариша, то вона явно у нього у фаворі.

7. Всі чоловіки люблять Свою машину, і намотувати на ній кілометражі по хороших дорогах у позапіковий час доби. Вони також люблять приємних пасажирів. Головне, щоб за штурвал не добивалися.

8. Всі чоловіки люблять Своє ліжко, але із задоволенням розділять його з ближньою. Причому рівень гостинності прямо пропорційний довжині ніг цієї ближньої.

9. Всі чоловіки люблять Свободолюбних жінок. Але часто ця любов стає загрозливою для їх власної свободи. Тому бувалі мачо побоюються таких жінок.

10. Всі чоловіки люблять зводити з розуму жінок Своєю дотепністю і красномовністю. Вони давно вже зрозуміли, чим люблять жінки і тепер ходять на побачення не з букетами і цукерками, а з „підвішеною” мовою і добре поставленим голосом.

11. Всі чоловіки люблять називати Своїх подружок кішечками, зайчиками, сонечками, щоб не вислуховувати істеричну лайку Ганни, названої Маринкою в пориві пристрасті.

12. Всі чоловіки люблять, згортаючись клубком, засинати вечорами на Своїй великій і м’якій подушці. Або краще на подружці з великими і м’якими...

13. Всі чоловіки люблять Свого роду вільні взаємини. Але ця любов проходить, як тільки вони по-справжньому закохуються.

14. Всі чоловіки люблять Своїх дружин. Або колись любили, ще до штампів і обручок на пальцях. Ще до появи металу в її колись млосному грудному голоску. До перших трьох коханок. До зайвих двадцяти сантиметрів на її талії. До перетворення її губ в інструмент для висмоктування скандалів з нічого.

15. Всі чоловіки люблять Свої коронні анекдоти про блондинок і дивуються, якщо не всі слухачі сприймають їх на ура. А все просто — у світловолосих слухачок проблеми з відчуттям такого роду гумору.

16. Всі чоловіки люблять Своїх вискочок-колег. І начальство. І тещ. І сусіда-дегенерата знизу. І колишніх дружин, подруг, коханок й інших істеричок. І особливо вони люблять використовувати при згадці про них триповерхові засоби комунікації для зв’язки слів і повної передачі ступеня обожнювання об’єкту «обожнювання».

17. Всі чоловіки люблять Свій холодильник. Особливо, коли в ньому, через велику кількості пивних пляшок, немає місця для продуктів харчування. Тому оптимально — два холодильники, оскільки поїсти вони теж люблять.

18. Всі чоловіки люблять Свою вранішню процедуру гоління. Особливо ті дивні днинки, коли в будинку немає гарячої води, і це стає бездоганним аргументом для шефа в поясненні легкої колючості.

19. Всі чоловіки люблять відчувати Свою перевагу над іншими побратимами. Для доказу своєї першості вони грають у футбол, в жінок і в кар’єру. Кожна перемога або поразка часто закінчується літрболом.

20. Всі чоловіки люблять визволяти від забобонів Своїх друзів і знайомих. Шкода тільки, що не всі здатні оцінити таке прагнення і сприймають це в багнети.

21. Всі чоловіки люблять Свої шкідливі звички. Адже не може бути, щоб вони — всі такі розумні і сильні, не могли від них позбавитися, якби не любили.

22. Всі чоловіки люблять Свій бізнес, якщо вони є його господарями. Найняті робітники найчастіше працюють без такого натхнення і задоволення, оскільки прив’язані до тимчасових рамок і планів. Тим більше до їх думки не зобов’язані прислухатися вищестоящі чини, а це мало кого надихне.

23. Всі чоловіки люблять водити Своїх пасій в заклади, де вони є постійними відвідувачами. Це не стосується одноразових дівчат і коханок. З дружинами також вважають за краще проводити часи в інших місцях — удома.

24. Всі чоловіки люблять Свого кращого друга. Він є у кожного. Принаймні, був колись. Так, всі чоловіки хоч би раз в житті знаходили і втрачали кращого друга. З віком йому все важче довіритися черговому претенденту на його товариство.

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Гумор | Переглядів: 1334 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]