Головна » Відпочинок » Виготовлення альтанки. Етапи будівництва
Виготовлення альтанки. Етапи будівництва

Альтанка – чудовий елемент ландшафтного дизайну, який прикрасить і різноманітить Ваш двір, а також зробить більш комфортним відпочинок в теплу пору року в саду. 


 Інструменти для будівництва 

Для виготовлення альтанки необхідний стандартний набір столяра – рубанок, циркулярна пила, фрезерний і фугувальний верстат, дриль, шуруповерт, молоток і рівень. Бажано використовувати сучасний електричний інструмент при роботі з деревом – таким чином, Ви зможете заощадити масу часу.


Проектування альтанки 

При проектуванні альтанки можна намалювати власний проект, знайти такий у Інтернеті або замовити у фахівця. При проектування необхідно враховувати, на яку кількість осіб розрахована альтанка, з якого матеріалу вона буде виготовлятися, яких розмірів буде альтанка.

Сучасна альтанка 

Крім того, варто продумати, в який час року використовуватиметься альтанка – тільки теплим влітку, навесні й восени або круглий рік. У залежності від цього, альтанка може бути зовсім без стін, з частково зробленими стінами, з декоративними стінами або з міцними стінами з цегли або товстого дерева. 

Захист альтанки від опадів 

 Готову альтанку необхідно обробити спеціальним захисним складом. Крім того, щоб покрити дерево лаком, можна використовувати захисну фарбу, наприклад, Пінотекс.
Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Відпочинок | Переглядів: 2247 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]