Головна » Кохання » Основні причини чому чоловіки закохуються
Основні причини чому чоловіки закохуються

Збіг смаків і інтересів. Інакше кажучи, якщо чоловіка і жінку об'єднують загальні звички, інтереси і погляди (клуб любителів пива, фанати футболу, прихильники зимової рибалки і т.д.), є велика вірогідність того, що чоловік западе на свого однодумця. Як мовиться: «Ми з тобою однієї крові!». Отже сміливо приступай до розділення вподобань з вподобаним вам чоловіком і він стане твоїм на віки!

Можливість поділитися найпотаємнішим. Чоловіки теж плачуть. Так! Правда, сльози їх скупі і накочують лише після п'яти пляшок пива, трьох келихів коньяку і двох чарок текіли. Але це не так важливо. Головне — вмудритися бути поряд з ними в такий важливий і складний момент, вислухати, пожаліти, поплескати по плечу, погоджуючись покивати, коли він лає Свєтку — більш удачливого конкурента по бізнесу/колишню дружину/ колишню тещу — теперішнього начальника. А якщо серйозно, то ціни немає тій жінці, з якою чоловік здатний бути відвертий і ділитися своїми проблемами. Адже їм, як і нам, потрібна підтримка, розуміння і допомога, для них теж важливо бути почутим і зрозумілим. Отже, осмілюйся!

За чесність. Жінка, здатна вказати своєму чоловіку на його неправоту, заслуговує особливої уваги і пошани з боку останньої. Але за умови, що зроблена ним помилка дійсно мала місце, а жінка вказала на неї адекватно і коректно. Тобто без слів: «Ти кретин!», «Тільки такий ідіот, як ти міг зробити подібне!», «Я ж попереджала!» і т.д. в такому ж дусі. Пам'ятай, чоловіки поважають прямоту, чесність і здатність бути відвертою, і зневажають грубі лестощі, неправду і лицемірство в своїх жінках.

За спрагу до пригод. Якщо в жінці присутня спрага до авантюр і пригод, якщо вона здатна стрибати з парашутом і підкорювати вершини, якщо їй властиве креативне мислення і нестандартна поведінка, якщо вона неординарна і смілива — чоловік в мить виділить її з натовпу по божевільному блиску в очах, пустотливій усмішці і синцях на колінах. І, хто знає, може сумісний дайвінг, переглядання фільмів еротичного змісту, подорожі по дальніх країнах на слонах, любов до індійської кухні, однакові татуювання на сідницях і обголювання голів наголо, згуртують їх назавжди.

За можливість розслабитися і забути про проблеми. Жінка, в присутності якої чоловік здатний забути про свої проблеми, стовідсотково викличе симпатію. Жінка, здатна підняти настрій, підбадьорити і розсмішити — закрутить голову будь-якому.

За закоханість дівчини. Чоловіки ще ті егоїсти, їм подобається бачити в очах дівчини (о, ні, не розум і доброту) своє відображення і сліпе обожнювання. Говори компліменти своєму чоловіку, хвали його, люби і, головне, захоплюйся.

За можливість побути мисливцем. Що не кажи, а чоловіки були, є і будуть за природою своєю хижаками. І якщо дати їм можливість понюхати, шукати, знайти і переховати, тобто задовольнити їх почуття сищика і потребу в свіжій крові, мабуть, вони полюблять свою жертву.

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Кохання | Переглядів: 1307 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]