Головна » Суспільство » 8 міфів про жінку
8 міфів про жінку

Чоловіки завжди були годувальниками сім’ї.
Скільки ми живемо, стільки й знаємо: чоловік полював на мамонтів, жінка піклувалася про дітей і збирала ягоди. Але тепер археологи з’ясували, що 80% їжі приносили жінки, ставлячи на стіл горіхи, дині або пташині яйця. Та, власне, іншого виходу в них не було. Адже здебільшого чоловікам удавалося вбити тварину тільки в результаті багатоденної погоні. Висновок учених: наші предки, зайняті полюванням і збиранням, жили в майже рівноправному суспільстві.

Матері пізнають своїх немовлят за запахом, батьки — ні.
Ця теза стара: мати, як тварина, за запахом може визначити, яка дитина її. Шведські вчені ґрунтовно підійшли до теми в 2001 році. 24 немовлят у віці від одного до чотирьох тижнів і 24 дитини від двох до чотирьох років поклали спати в спеціальних сорочках. Потім їхнім батькам і стільком же бездітним чоловікам і жінкам дали понюхати відібрані проби запахів. Запах немовлят визначили тільки чоловіки. Жінки не відчули різниці в запахах новонароджених і старших дітей, не кажучи вже про те, щоб виявити за запахом власну дитину. 

Жінки краще обходяться з дітьми.
Це улюблений міф. Росс Парк із Каліфорнійського університету спостерігав за батьками. Висновок: як і в матерів, у батьків відразу після народження дитини встановлюється з нею тісний емоційний контакт. Батьки, які брали участь у дослідженні, так само багато розмовляли й гралися зі своїми новонародженими дітьми, так само часто цілували їх. І вони так само точно визначали сигнали, які подає їхнє чадо: голод, страх, нудьга. Тільки реакція на сміх виявилася в батьків стриманішою. 

Інтуїція в жінок розвинена ліпше, ніж у чоловіків.
Жінки більш чуйні, у них ліпше розвинена інтуїція. Так вважають жінки. Коли кілька років тому вчені проаналізували всі дослідження з цієї теми, опубліковані з 1983 року, вони встановили: це тільки здається, що інтуїція в жінок розвинена краще. Насправді це не так. У тестах на інтуїцію жінки показали ті ж самі результати, що й чоловіки. Висновок експертів: культурні норми дозволяють жінкам вірити, що вони більш сприйнятливі, ніж чоловіки. Але генетично зумовлених здібностей в них для цього бракує. 

Жінки менш агресивні, ніж чоловіки.
Чоловіки — забіяки, жінки — м’які й ніжні? Проте десятки досліджень доводять, що все не так просто. Коли йдеться про фізичні прояви агресії серед дітей і підлітків, то хлопчики тут лідирують. Однак чим більше агресії вихлюпується у всіх інших випадках, тим менш помітні гендерні розходження. Дівчатка віддають перевагу непрямій агресії, наклепам, відмові у дружбі, маніпуляції. І це зовсім не привід твердити, що вони менш агресивні. Крім того, з віком зникає перевага чоловіків у фізичній силі. 

Працюючі дружини майже завжди заробляють менше своїх чоловіків.
Sozioоkonomische Panel (SOEP), регулярне репрезентативне дослідження, яке проводиться в Німеччині з 1984 року, дало несподівані результати: 35% працюючих жінок заробляють більше, ніж їхні чоловіки. До аналогічного висновку дійшов Річард Фріман із Гарвардського університету: майже 30% працюючих дружин у США заробляють більше за своїх чоловіків, відповідно до даних Фонду Уїрпула, у Європі їх частка становить навіть 59%. 

Більшість винаходів роблять чоловіки.
Кавовий фільтр, смажені ковбаски під соусом карі, бюстгальтер, одноразові підгузки. Все це винайшли чоловіки? Нісенітниця. Багато речей, які полегшують нам повсякденне життя, придумали жінки. У медицині, комп’ютерній техніці чи природничих науках жінки теж зробили важливі винаходи. Американка Дороті Кроуфут Ходжкін за допомогою рентгенівських променів розшифрувала будову понад ста молекул. Ада Лавлейс вважається першим в історії програмістом: 1830 року дочка лорда Байрона, англійського поета, написала програми математичних розрахунків. Стефані Луїза Кволек винайшла дуже легкий матеріал, твердий, як сталь, з якого роблять куленепробивні жилети. 

Жінки не люблять порнографію.
Понад половину жінок цікавляться порнографією, серед чоловіків таких 73%. Це результати опитування гамбурзького інституту Gewis-Institut. Біля екранів телевізорів під час показу еротичних шоу жінок збирається навіть більше, ніж чоловіків.

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Суспільство | Переглядів: 1053 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]