Головна » Суспільство » 7 звичок нещасливих людей
7 звичок нещасливих людейЛюди багато думають над тим, що таке щастя, як стати щасливим і довше перебувати у цьому стані. Щастя – це поняття досить ефемерне: всі люди знають про нього, дехто відчуває себе щасливим, але проходить деякий час і ми вже не впевнені, чи були справді щасливими. Визначення щастя та рівня щасливості завдання складне і дуже індивідуальне. Схожа ситуація і з поняттям нещастя, але тут простежуються спільні шляхи, які ведуть до цього стану. Якщо ми припинимо йти цими шляхами, то на крок наблизимося до відчуття щастя.


Перфекціонізм

Якщо ви перфекціоніст і у всьому намагаєтеся досягти досконалості, то ви, мабуть, помітили, як вам все важко вдається. Вам надзвичайно важко бути щасливим, бо навіть шлях до щастя повинен бути ідеальним. Перфекціоніст завжди знайде когось, хто в чомусь кращий – має більшу квартиру, дорожчу машину, кращу роботу. Щастя для такої людини дуже швидкоплинне поняття, яке приходить тільки після ідеально закінченої справи і минає із розумінням, що хтось зробив це краще.

Спілкування із незадоволеними людьми

Люди є соціальними істотами. Ніхто не може відгородитися від спілкування із іншими людьми. Але, ті, з ким ми спілкуємося, сильно впливають на нас. Не даремно виникла приказка: "з ким поведешся, від того і наберешся”. І як можна почуватися щасливим, якщо люди навколо постійно чимось незадоволені, нарікають несправедливість і жорстокість життя. Я не маю на увазі випадки, коли це говориться з об’єктивних причин(криза, складна ситуація в країні тощо), а говорю про людей у яких такі думки переважаючі і стосуються абсолютно всього. Намагайтеся уникати таких співрозмовників, щоб убезпечити себе від цього потоку негативних емоцій. Якщо такою незадоволеною всім людиною є ви самі, то доведеться багато працювати над собою.

Думки про минуле чи майбутнє

Зосереджуючи багато уваги на минулому або майбутньому, ви можемо втратити найцінніший момент у вашому житті – "зараз”. Часто, згадуючи про неприємні моменти з минулого, ми забуваємо про те, що було доброго. Як правило, це думки про те, що у нас щось не вийшло, нам відмовили, ми чогось не зробили, і що було б правильно зробити у той момент. Минулі невдачі і образи часто не дають нам бути щасливими сьогодні. Аналізуючи невдачі, ви ніколи не станете щасливими. Всьому свій час: по журилися, проаналізували, зробили висновки і рухайтеся вперед.

Порівнювання себе із іншими

"Добре там, де нас немає”, – співається у відомій пісні. Людям завжди здається, що інші живуть краще, навіть якщо окремі аспекти життя цих людей набагато гірші. Постійне порівнювання себе з іншими людьми – погана звичка. Бувають люди, які порівнюють себе одразу із багатьма оточуючими, і в кожного із них знаходять щось краще. Внаслідок цього ваша самооцінка різко знижується. І якщо ви буде повторювати це часто, то ризикуєте втратити друзів або навіть потрапити на прийом до психіатра.

Зосередження уваги на негативних моментах у житті

Спробуйте поговорити із своєю бабусею, постійте в черзі разом із людьми пенсійного і перед пенсійного віку, які живуть новинами із радіо та телебачення. Як наслідок, їхні розмови зводяться до нарікань на молодь, владу, державу і життя загалом. Потім можна почути монолог про те, що за часів СРСР такого не було. Але нормальні люди ставляться до всього, що відбувається навколо стримано, розуміючи, що це невід’ємна частина життя. На жаль, багатьом людям такі новини заміняють саме життя. Життя наших бабусь вже важко змінити, але ми ще маємо можливість змінити своє власне життя. Наприклад, перестати зосереджувати увагу на негативних моментах у житті.

Узалежнення від думки інших

Якщо перед тим, як щось зробити, одягнути чи сказати, ви думаєте "А що про мене подумають інші?", це перший знак, що ви стали надто залежними від думки оточуючих. Ви перестаєте задовольняти власні потреби, нехтуєте своїми бажаннями, а лише намагаєтеся підтримати певну репутацію в очах інших. Така залежність сильно перешкоджає особистому розвитку, а значить і заважає бути щасливим.

Ускладнення власного життя

Як це не прикро говорити, але більшість труднощів і "нездоланних” проблем у житті ми самі собі створюємо. Так, світ постійно вдосконалюється і стає більш складним, але це не означає, що ми не можемо набути нових навиків та звичок, які полегшать наше життя.


За матеріалами сайту how-to-do.org

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Суспільство | Переглядів: 1318 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]