Головна » Відпочинок » Як відкрити вино без штопора
Як відкрити вино без штопора


Уявіть ситуацію, що раптом з’явилася причина для невеличкого святкування, а разом із нею і пляшка вина. Але, як часто і буває у таких ситуаціях, про штопор ніхто не подумав. Не варто засмучуватися і переносити святкування на інший день. Існує багато способів відкрити вино без штопора. Саме про це і піде мова у статті.

Отож, умови задачі: на столі стоїть закоркована пляшка вина. Потрібно: відкрити вино без використання штопору.

1) Вдавлюємо корок у пляшку.

Суть цього методу полягає у тому, що корок потрібно не витягувати назовні, а навпаки – вдавити всередину пляшки. Для цього можна використати вилку або ложку, які виготовлені із міцного металу. Можна використати будь-який інший міцний підручний предмет, який по діаметру менший за діаметр отвору у пляшці. Переверніть інструмент ручкою вниз та надавлюйте зверху на пробку, поки вона не пройде через всю горловину і не впаде у вино.

Якщо важко зрушити пробку з місця, похлопайте декілька разів по дну пляшки або покрутіть декілька разів пляшку навколо горизонтальної осі, та спробуйте знову.

Даний спосіб можна використовувати лише коли горловина пляшки не є завуженою. Крім того, варто бути обережним, оскільки неякісно виготовлені пляшки із вином можуть тріснути під дією тиску, який створюється всередині пляшки.

2) "Домашній майстер”

Щоб відкоркувати вино цим способом вам потрібно буде звичайний шуруп, викрутка, плоскогубці. За допомогою викрутки закрутіть шуруп у пробку. Слідкуйте за тим, щоб шуруп проходив по центру пробки. Тримаючи пляшку за горловину, плоскогубцями витягніть шуруп разом із пробкою.

3) За допомогою ножа

Ніж повинен бути з вузьким лезом. Націліть вістря ножа в центр пробки, тримаючи ніж вертикально, продавіть його як можна глибше в пробку (але без фанатизму, молотком забивати необов’язково). Коли ніж проник хоча б на половину довжини пробки, а краще 2/3 довжини, почніть повертати ніж із пробкою навколо їх загальної осі і обережно викрутіть пробку вгору.

4) За допомогою пластикової пляшки.

У будинку може не бути штопора, але пластикова пляшка є, мабуть, у кожному домі. Наповніть цю пляшку водою та міцно закрийте. Візьміть пляшку із вином та ритмічно вдаряйте по її дну середньою частиною пластикової пляшки. Корок повинен потрохи виходити назовні.

5) За допомогою взуття чи книжки.

Для того, щоб відкрити вино без штопора, потрібно поставте пляшку у туфлю. Стукайте каблуком по стіні до тих пір, поки пробка не зрушиться з місця, після чого витягніть її пальцями. Потрібно використовувати туфлі на низькому каблуці.

Замість взуття можна використати книжку, бажано досить товсту, чудово підійде "Краткий курс математического анализа”. Прикладіть книжку до стіни і вдаряйте по ній дном пляшки із вином. Досить швидко корок повинен зрушитися з місця.

Якщо ви маєте свої знаєте інші цікаві та практичні методи як відкрити вино без штопора, можете поділитися ними у коментарях.


За матеріалами сайту how-to-do.org

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Відпочинок | Переглядів: 1018 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]