Головна » Техніка » Чим відрізняється смартфон від телефону
Чим відрізняється смартфон від телефону


Перед покупкою мобільного телефону багато з нас замислюється над придбанням саме смартфона, а не звичайного телефону. На таку думку можуть наштовхнути знайомі, які користуються таким мобільним апаратом, або консультант, який також може відзначити його позитивні якості. Але для того, щоб зробити таку покупку Вам необхідно знати, чим відрізняється смартфон від телефону. У даній статті, я не буду вдаватися ні в технічні характеристики, ні в теорію, торкнуся лише тих моментів, які зрозумілі звичайному користувачеві мобільного телефону.

Головні відмінності смартфона

Смартфон підтримує безліч форматів

Якщо звичайний телефон, крім Java-ігор і картинок, нічого не відкриє, то смартфон в цьому плані функциональніший – він може відкрити файли Microsoft Office (Word, Excel та інші), відкрити файли Adobe Reader (формат. Pdf), абсолютно всі формати картинок незалежно від розміру малюнка. Смартфон може встановлювати не тільки Java-ігри а й Sis-ігри, програми і всі можливі додатки. Відкриває також відео формати: 3GP, MP4, AVI.

Смартфон як відеоплеєр

Одне з головних, на мій погляд, достоїнств у даного апарату. Ви можете в будь-якому місці, у будь-який зручний для Вас час переглядати цілі фільми у форматі AVI або MP4. У відмінній якості і з прекрасним звуком. Якість нічим не поступається комп’ютерному, а якщо порівнювати з якістю 3GP – то це небо і земля. Єдине, у чому може полягати незручність – невеликий екран, але для цього намагайтеся брати заздалегідь смартфони з великим екраном. Перед тим, як закинути відео в телефон, його необхідно переконвертувати спеціальною програмою.

Великий вибір програм

Завдяки процесору і платформі Symbian, смартфон може встановлювати безліч програм для більш зручного використання телефону. Приклади програм:
  • файловий менеджер-допоможе зручніше управляти Вашими файлами;
  • iSilo – відкриває такі формати, як PRC, PDB і звичайні – текстові;
  • Opera – для користування мережею Інтернет, смартфон підходить якнайкраще;
  • GTranslate – онлайн перекладач;
  • ABBYY Lingvo x3 – словник для 8 мов.


А також смартфон можна використовувати як веб-камеру, для прийому та відправки електронних листів, як потужний органайзер, архіватор і багато-багато іншого.
Можливість відкрити багато завдань одночасно

Ця функція особливо буде цікава тим, хто в один момент любить слухати музику, грати в гру на мобільному, а крім того тримати відкритим відеоплеєр, в якому висить незакінчений фільм.
Щоб приховати додаток – натисніть на кнопку «Меню», а щоб запустити одне із завдань – затисніть і потримайте кілька секунд кнопку «Меню», після виберіть потрібну програму.


Можете передавати будь-які файли

Теж дуже хороша функція в смартфоні, бувають випадки, коли просто необхідно передати файл іншій людині, але під рукою ні комп’ютера, ні флешки, а смартфон в цьому випадку просто незамінний. Крім того, можете тепер поділитися з усіма своєю новою грою або програмою.

Єдине, на що постійно скаржаться користувачі – отримані через Bluetooth файли приходять в повідомлення (папка Вхідні). Тому вони перемішуються з СМС і ММС, але легко можна розрізнити – по значку і назві. Але можу сказати з досвіду – з часом звикаєш, це стає більше гідністю, ніж недоліком.

Недоліки в смартфоні

Пора вказати і на його недоліки, чим смартфон поступається звичайному телефону.
програми, ігри та програми необхідно встановлювати;
частина безкоштовних програм, вимагають підписати їх;
видаляються програми через «диспечер файлів»;
смартфони на платформі Symbian 9.1 і нижче можуть трохи пригальмовувати в роботі.

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Техніка | Переглядів: 1660 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]