Головна » Гумор » Що потрібно дарувати чоловiкам?
Що потрібно дарувати чоловiкам?


Ви – жiнка, i пам’ятайте, що чоловiки – це iстоти iншого порядку. Іншi потреби, iншi смаки, iншi поняття речей. Ось кiлька простих рекомендацiй.

№1. Купiть йому дрельку. Не електричну, а без провода, на солiдних батарейках. Навiть якщо вiн вже має п’ять штук. Справжнiй мужчина нiколи не скаже, що в нього забагато дрельок. Бо’зна, чому.

№2. Якщо не можете дозволити купити солiдну безпровiдну дрельку, купiть простiшу. Все рiвно це чоловiчий iнструмент, i це дасть йому вiдчуття, що вiн майстер на всi руки. Особливо, коли сусiд iз-за плоту гукне: "Гей, Іване, позич менi дрельку". "Нема проблеми. До речi, де подiлась та десятидюймова, яку ти позичив у мене минулого Рiздва?" "Я? Позичив? Ти з печi впав! Нащо менi позичати в тебе, коли менi жiнка подарувала на Рiздво новiсiньку дрельку". Як це розумiти, нiхто не знає.

№3. Якщо у вас сутужно з грiшми, подаруйте йому шкребачку для автомобiльного шкла. Чоловiки люблять, коли їм дарують щось для автомобiля. Тiшитиметься, як дитина. Хто зна, чому.

№4. Не купуйте чоловiковi нi шкарпеток, анi галстука. Одяг не робить його мужнiм в очах жiнки. Нiколи не даруйте банного халата. Це якась помилка людства –чоловiчий банний халат. Вони носять тiльки футболки iз символами улюбленої команди.

№5. Що вiн справдi оцiнить – то це кiлька пристроїв дистанцiйного управлiння телевiзором (remote controls).

№6. Не купуйте йому жодного з тих дорогих лiкерiв чи коньякiв. Ви ж знаєте, що вiн п’є.

№7. Нiколи не даруйте мужчинi парфумiв. Вiн нiколи не пирскне ними на себе. Мужчинам це не потрiбно. Вони не смердять.

№8. Купiть йому налiпки. Нiби дитяча забавка, але за кiлька днiв побачите ефект. Все в домi буде позначене: Для кофе. Для бриття. Шкарпетки тут. Дверi вхiднi. Пральна машина. Спальня. Туалет. Шафа. Ви можете це пояснити? Ми – нi.

№9. Нiколи не купуйте нiчого такого, що потребує складання: якась деталь обов’язково залишиться, загубиться, i незавершена конструкцiя довго валятиметься на килимi посеред хати.

№10. Чоловiки люблять випробовування. Небезпеку. Ризик! Подаруйте йому грандiозне барбiкю i величезний бак для газу. Скажiть при цьому, що там трубка трiшки того.., трiснула. "Оце справжнє дiло! Оце я можу! Ось тiльки почекаймо до лiта. Хто хоче барбiкю?"

№11. Купiть йому алюмiнiєву драбину. Та не якiсь там 2-3 сходинки. А щоб розсувалась, щоб гримiла, i щоб високо.

№12. Не купуйте йому квиток в театр, навiть на стадiон. Для цих речей у нього погода завжди невiдповiдна. Один Бог знає, чому.

№13. Не подумайте купити йому електричну пилку. Нiколи, нiколи не купуйте електропилки для чоловiка, якого любите! Чому? Подивiться на правило №8, i подумайте, що може статися, якщо ви подаруєте йому i налiпки, i електропилку.


Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Гумор | Переглядів: 1556 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]