Головна » Суспільство » Поради про те, як завагітніти
Поради про те, як завагітніти

Як тільки ідея обзавестися дитиною заволодіває розумом, відразу з’являється неперебоне бажання зробити ЦЕ прямо зараз. Ах, так, сьогодні ж перший день … Ну, тоді завтра! .. Або, принаймні, в цьому циклі. Відсутність результату іноді стає приводом для сімейного скандалу або для початку інтенсивного обстеження – навіть всупереч рекомендаціям лікарів. Насправді МІСЯЦЬ відсутності вагітності - це невдача тільки ОДНІЄЇ спроби, а зовсім не тридцяти. А офіційний діагноз безпліддя виставляють тільки через рік невдач. Але, тим не менше, прагнення і побоювання цілком зрозумілі й лікарям і подругам. Тому кожен прагне внести внесок у скарбничку порад про те, ЯК ШВИДШЕ ЗАВАГІТНІТИ.


Побутові поради про те, як завагітніти

Потрібно відрахувати 2 тижні від першого дня наступної менструації – це найсприятливіший день для зачаття.

НАСПРАВДІ: у багатьох це, дійсно, день овуляції, особливо – при 28-денному циклі. Але так буває далеко не у всіх жінок.

Ефективність поради не більше 50%.

Перед «рішучими» днями змусити чоловіка 3-4 дні утримуватися від сексу – так нагромадиться більше сперми.

НАСПРАВДІ: це дійсно так. Тільки не треба мучити чоловіка кілька тижнів. Від цього сперма постаріє і її здатність до запліднення знизиться.

Ефективність поради 70%.

Після еякуляції чоловік відразу повинен припинити фрикції, щоб не виплеснути сперму з піхви.

НАСПРАВДІ: це так, продовження фрікцій розмаже сперму по стінках піхви – тому калюжка біля основи шийки матки різко міліє. Тим не менш, це далеко не завжди відбувається в таких розмірах, щоб вплинути на ймовірність вагітності.

Ефективність поради 60%.

Після сім’явивергання жінці потрібно лягти на живіт, або робити «берізку», або підкласти валик під сідниці, щоб запобігти витіканню сперми з піхви.

НАСПРАВДІ: навіть якщо таке витікання станеться, це ніяк не впливає на ймовірність зачаття: випливає тільки зайва сперма, яка не вмістилася в складках слизової оболонки піхви.

Ефективність поради 20%.

Після сім’явивергання чоловік повинен припинити фрикції, залишаючись при цьому усередині партнерки: його пеніс є своєрідною пробкою, яка не дозволяє спермі виливатися назовні.

НАСПРАВДІ: це один з варіантів попередньої поради, і має таку ж ефективність – 20%.

Перед статевим актом жінці необхідно спринцюватися розчином соди (половину чайної ложки на літр теплої води).

НАСПРАВДІ: так, сода змінює кислотність вмісту піхви, що в багатьох випадках сприяє продовженню терміну рухливості сперматозоїдів. Але у більшості жінок середовище і так має нормальну кислотність, так що сода просто не потрібна.

Ефективність поради 60%.

Підготуватися до зачаття: відмовитися від куріння на 2 місяці, від алкоголю на 3 місяці, не паритися 2 тижні.

НАСПРАВДІ: так, все це важливо, але серед причин безпліддя стоїть у самому кінці списку.

Ефективність поради 15%.

Пити вітаміни протягом 2-3 місяців, основну увагу приділяючи фолієвій кислоті.

НАСПРАВДІ: жінкам без проблем в анамнезі для підготовки до вагітності лікарі рекомендують прийом фолієвої кислоти в складі полі-вітамінів – не більше. У цьому випадку дозування фолієвої кислоти може бути 0,4-0,8 мг. Для підготовки до вагітності фолієву кислоту до настання вагітності потрібно приймати разом з чоловіком. Звичайний курс становить 2 місяці.

Ефективність поради 20%.

Годувати чоловіка горіхами і чорною ікрою кілька місяців, щоб «дозріла сперма».

НАСПРАВДІ: смачно, але малоефективно. Якщо є справжні порушення сперматогенезу, то ні горіхи, ні якесь інше харчування не допоможе.

Ефективність поради 5%.

Не випробовувати оргазм під час зносин, спрямованого на зачаття. У цьому є свій сенс: під час оргазму в жінки матка з шийкою як би випинаються вглиб піхви, що подовжує шлях сперматозоїдам до цервикального каналу. При збудженні без оргазму шийка залишається майже врівень із зведенням піхви, де збирається калюжка сперми.

НАСПРАВДІ: вплив оргазму на плідність виявлена не була, а от позбутися останнього задоволення в ліжку, користуючись цією порадою, можна досить легко.

Ефективність поради 10%.

Визначати дні найбільш вірогідного зачаття за графіком базальної температури.

НАСПРАВДІ: звичайно, індивідуальне визначення куди точніше, ніж середньостатистичне. Але частіше буває так, що цей день і так входить у числі тих, у які сексуальна активність пари максимальна.

Ефективність поради 40%.

Визначати дні найбільш вірогідного зачаття з моніторингу УЗД. Дослідження проводять кілька разів протягом одного циклу для точного визначення дня овуляції.

НАСПРАВДІ: ще більш точний спосіб визначення дня найбільш вірогідного зачаття. І більш об’єктивний, ніж вимір базальної температури, дослідження слизу, симптому зіниці і навіть тестів на овуляцію. Але в багатьох випадках безпліддя пов’язано зовсім не з відсутністю овуляції.

Ефективність поради 60%.

Надіюся, що прикладів як завагітніти виклали достатньо, пробуйте всі поради, які вам здалися логічними або магічними – самі знаєте, що доля буває вкрай примхлива. Але найкраще, що можна зробити для настання вагітності – це обстежитися разом з чоловіком і з’ясувати, що саме заважає довгоочікуваному зачаттю.


Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Суспільство | Переглядів: 1922 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]