Головна » Кохання » Кохання з Інтернету
Кохання з Інтернету

       Останнє десятиліття в повсякденний побут багатьох сучасних громадян увійшов такий новий науково-технічний засіб, як Інтернет.
Прогрес у науково-технічній області послідовно міняє вкорінені в суспільстві звички й накладає на них певний відбиток. Але не будемо розповідати про винахід Всесвітньої павутини, а поговоримо про те, що змінилося в нашому житті після того, як у нього ввійшов Інтернет.
Всесвітня павутина настільки глибоко ввійшла в наше життя, що нерідко впливає на таку область людських взаємин, як любов і симпатії. Величезна кількість чатів, сайтів знайомств, форумів по інтересах пропонують будь-якому учасникові, що зареєструвався, знайти собі друга, чоловіка або сексуального партнера. Хочеш знайти чоловіка, бажано ще й іноземця, що може бути простіше: вводиш у пошукову систему "Заміж за іноземця”, і десятки сайтів пропонують скористатися їхніми послугами. Тисячі українських дівчисьок саме так знайшли своїх Біллів, Семів, Джеків і переїхали на постійне місце проживання за кордон. 

      Але пошук нареченого або нареченої подібним методом тернистий й, як правило, закінчується невдало. Для закордонних наречених проблема полягає в наступному. Справа в тому, що на таких сайтах повно шахраїв, які, помістивши фотографію якої-небудь симпатичної моделі, знайомлять із наївним американцем, німцем, французом і починають "видоювати” з них євро й долари. Приводом вислати небагато грошей може бути все, що завгодно, наприклад, плата за Інтернет, навчання або квиток, щоб прилетіти в гості до закордонного нареченого. Після того, як чужоземець вислав певну суму грошей, спілкування припиняється, і тільки тоді невдачливий наречений розуміє, що його банально "кинули”.

    Багато дівчат також зіштовхуються із проблемами при пошуку нареченого, використовуючи подібні сайти знайомств. У більшості випадків дівчиська, які реєструються на таких сайтах, бажають знайти заможного чоловіка, тим самим забезпечивши собі безбідне життя. Безумовно, не всіма рухає винятково меркантильна мета, але все-таки переважну більшість залишають рідні краї не по любові, а саме з корисливих міркувань.

      Закордонні наречені при спілкуванні зі своєю обраницею йдуть на всякі виверти, щоб зацікавити дівчину своєю персоною, а тому, як правило, перебільшують реальний стан справ. Яке ж розчарування дівчини, коли, приїхавши на батьківщину свого закордонного нареченого, вона виявляє, що вілла, про яку він розповідав, звичайна середньостатистична хатинка, що до того ж йому поки не належить, тому що необхідно ще протягом яких-небудь 15 років виплачувати кредит. Через якийсь час вона зауважує, що її чоловік нечистоплотний, і в його голосі почали проявлятися командні нотки. Приходить протверезіння й розуміння того, що життя на батьківщині й спілкування із близькими за духом і менталітетом чоловіками набагато краще й приємніше, ніж ефемерна казка про закордон.

      Такі романи в більшості випадків закінчуються через рік-два, і дівчина, попрацювавши безкоштовною домогосподаркою, повертається додому. А Біл всідається біля комп’ютера, заходить на сайт знайомств і починає шукати собі чергову Наташу.

      Велика кількість користувачів Інтернету реєструються також на всіляких сайтах знайомств і чатах з метою пошуку позашлюбних сексуальних відносин. В Інтернеті дійсно набагато легше, ніж у звичайному житті, піддатися пристрасті, що нахлинула, і зрадити своїй половині. Завдяки цьому з’явилася нова й модна професія - "кібершпіон” або "комп’ютерний розвідник”. Тобто, ревнива дружина або чоловік, що підозрюють свого чоловіка чи жінку в зраді, наймають хакера, що за окрему плату обчислить, з ким спілкується ваша половина.

      Для сучасної людини Інтернет є невід’ємною частиною життя, що заощаджує до того ж наш час. Але, як й у будь-якого, навіть найуспішнішого продукту, в Інтернету є й побічні ефекти. Адже в тому, що людина зраджує своєму коханому, займається шахрайством, винуватий зовсім не Інтернет, а сама людина, якій у реальному житті, швидше за все, чогось не вистачає. А взагалі Інтернет - це своєрідне дзеркальне відбиття нашого світу. І в ньому присутнє все те ж, що є в нашому світі: злодії, брехуни, повії, п’яниці й порядні, цікаві люди. Боротися й усувати цей дефект безглуздо, забороняти - нерозумно, із цим просто потрібно упокоритися.


Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Кохання | Переглядів: 1245 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]