Головна » Суспільство » Як вибрати дату весілля?
Як вибрати дату весілля?


Понеділок - день важкий?

Деякі астрологи стверджують, що дуже важливо, на який день тижня випадає ваш день народження того року, в якому відбудеться весілля.

Отже, якщо ваш день народження випадає на:

понеділок - це один з найбільш відповідних днів для укладення шлюбу.

вівторок - краще не одружуватися. Інакше готуйтеся до бурхливої сімейного життя, де будуть сварки і постійне з'ясування, хто у сім'ї головний.

середу - варто добре подумати, чи потрібен вам ця людина на все життя? Покровитель середовища - мінливий Меркурій, а це значить, що сьогодні ваш шанувальник згорає від пристрасті, а на завтра може різко охолонути.

четвер - шлюб буде вдалим для тих, хто прагне до самореалізації та лідерства. Якщо ж вам до душі домашній затишок і тиха спокійне життя, відкладіть похід до РАГСу.

п'ятницю - завидний шлюб, так як молодят чекає взаєморозуміння в інтимному житті і удача в бізнесі. Причина - в заступництво Венери, планеті чуттєвих задоволень і матеріального благополуччя.

суботу - цей союз принесе щастя тим, хто заради сім'ї готовий пожертвувати кар'єрою і своїми особистими інтересами.

неділю - вас чекає чудовий союз. Партнери будуть один для одного постійним джерелом натхнення і допоможуть один одному досягти всього, про що мріяли.

Місяць підкаже потрібний день?

Якщо ви серйозно ставитеся до рекомендацій місячних астрологів і вірите в те, що кожен день місячного циклу несе в собі певну енергетику, не забудьте звіритися з місячним календарем, уточнивши, на який місячний день випадає день вашого весілля.

Несприятливими для весілля вважаються: 3-й, 4-й, 5-й, 8-й, 9-й, 12-й, 13-й, 14-й, 19-й, 20 -й місячні дні. Ідеальні дні для весілля: 6-й, 10-й, 11-й, 15-й, 17-й, 21-й, 26-й, 27-й.

Вірити прикметам чи ні -- вирішувати тільки вам. Але, звичайно ж, не варто ставитися до них надто вже трепетно. Адже те, як складеться ваше сімейне життя, більшою мірою залежить від вас. Хоча, цілком можливо, комусь дуже важливо знати, що шлюб укладений в найсприятливіший період, і по всіх повір'ями просто не може бути нещасливим!

Будьте щасливі, в якій би день ви не одружилися!


Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Суспільство | Переглядів: 1902 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]