Головна » Суспільство » 10 найстрашніших захворювань
10 найстрашніших захворювань

Важко повірити, що існують захворювання, які здатні збільшити частини тіла до гігантських розмірів або змусити організм пройти всі процеси від народження до старіння всього за 10 років. Це здається вигадкою. Однак більше ста мільйонів чоловік на землі страждають дуже страшними хворобами.

10. Синдром живого трупа: характерний для людей, які вважають, що вмерли.

Люди, що страждають цією хворобою мають схильність до суїциду й депресії, що супроводжуються постійними скаргами, що вони втратили все, включаючи майно й навіть своє тіло. Вони вважають себе трупами, помиляючись настільки, що стверджують, начебто відчувають запах своєї гниючої плоті і відчувають як їх поїдають хробаки.

9. Хвороба Вампіра: характеризується відчуттям болю від сонця.

Деякі люди змушені навмисно уникати сонця, тому що від сонячного світла їхня шкіра моментально покривається пухирями. Вони відчувають болі і шкіра буквально починає "горіти” під сонцем. Такі симптоми нагадують одну із властивостей вампіра, тому хвороба і одержала таку назву.

8. Загострена рефлексія.

Люди з таким діагнозом сильно лякаються, зненацька щось побачивши або, почувши сторонній шум. Вони дуже гостро реагують, починаючи голосно кричати і розмахувати руками, коли хтось підкрадається ззаду. Уперше захворювання виявили в штаті Мен у французів канадського походження, але згодом цей синдром був знайдений також в інших частинах світу.

7. Лінії Блашко: характеризується наявністю дивних смуг по всьому тілу.

Це дуже рідкісне захворювання є непоясненим феноменом в анатомії людини. Уперше було виявлено німецьким дерматологом Альфредом Блашко в 1901р. Лінії Блашко - невидимий малюнок, закладений у ДНК. Багато успадкованих і набутих хвороб шкіри й слизуватої оболонки виникають відповідно до ДНК-інформації. Даний синдром проявляється в появі видимих смуг на тілі людини.

6. Аллотріофагія: характеризується вживанням у їжу неїстівних речовин.

Люди з таким діагнозом відчувають постійну потребу поїдати різні неїстівні речовини, включаючи папір, бруд, клей, глину і т.д. Незважаючи на припущення, що це може бути пов’язане з дефіцитом мінералів, ні реальна причина захворювання, ні ефективні способи лікування дотепер не знайдені.

5. Синдром Аліси в країні чудес: характеризується перекрученим сприйняттям часу, місця й власного тіла.

Це неврологічний розлад, що зачіпає візуальне сприйняття. Люди з таким діагнозом бачать тварин, людей і навколишні предмети набагато меншими, ніж вони є насправді, а також перекручено сприймають відстань між предметами.

4. Синдром блакитної шкіри.

В 1960 рр у штаті Кентуккі проживало ціле сімейство "синіх” людей. Вони були відомі як Сині Ф’югейти. Багато хто з них ніколи нічим не хворіли й доживали до 80 років, незважаючи на синю шкіру. Ця особливість передавалася з покоління в покоління. Люди з таким діагнозом можуть мати блакитну, кольору індиго, сливову або практично фіолетову шкіру.

3. Синдром перевертня (гіпертрихоз): характеризується підвищеним оволосінням.

У маленьких дітей, що страждають цією хворобою, на лиці виростає довге темне волосся. Захворювання називається вовчим синдромом, тому що люди з таким волосяним покривом сильно нагадують вовків, тільки без іклів і пазурів.

2. Слонова хвороба: характеризується гіперзбільшенням частин тіла.

Лімфатична філарія, або так звана слонова хвороба поширюється личинками паразитичних хробаків. Переносниками є москіти. 120 мільйонів людей по всьому світі страждають цією хворобою, 40 мільйонів з яких перебувають у важкому стані. При укусі зараженою самкою москіта в кров попадають личинки хробака. Вони розмножуються й можуть жити в організмі протягом декількох років. В остаточному підсумку паразити накопичуються і вражають всі прилеглі тканини. Основними ознаками цього захворювання є інтенсивне збільшення (розпухання) рук, ніг, грудей або геніталій.

1. Прогерія: характеризується прискореним процесом старіння.

Захворювання викликане малюсіньким дефектом у генетичному коді дитини, але має невідворотні наслідки. Більшість дітей з таким діагнозом умирає до 13 років. Тому що в їхньому організмі прискорений процес старіння, у них розвиваються всі характерні фізичні ознаки старої людини включаючи хвороби серця, артрит, передчасне облисіння. В усьому світі налічується всього 48 чоловік, що страждають прогерією.


Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Суспільство | Переглядів: 3152 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]