Головна » Гумор » Шість із половиною ефективних способів глушіння магнітофона поверхом нижче/вище
Шість із половиною ефективних способів глушіння магнітофона поверхом нижче/вище


1. (гуманний) Виходиш на сходи, спускаєшся/піднімаєшся на потрібний поверх, відкриваєш розподільний щиток, вивертаєш пробку сусіда, залишаєш її в щитку й швидко піднімаєшся/спускаєшся до себе додому. (гарантує мінімум 10 хвилин тиші).

2. (менш гуманний) Виходиш на сходи, спускаєшся/піднімаєшся на потрібний поверх, відкриваєш розподільний щиток, вивертаєш пробку сусіда, кидаєш її в сходовий проріз і швидко піднімаєшся/спускаєшся до себе. (гарантує мінімум 20 хвилин тиші).
3. (ще все-таки гуманний) Виходиш на сходи, спускаєшся/піднімаєшся на потрібний поверх, відкриваєш розподільний щиток, вивертаєш пробку сусіда, кладеш її собі в кишеню й швидко піднімаєшся/спускаєшся до себе. (гарантує мінімум 30 хвилин тиші).
3а). (уже не гуманний) Якщо є в наявності дюбельний пістолет, то можна його захопити із собою й перед відходом забити пару дюбелів у сусідські двері, так, щоб дюбель увійшов навскоси й прихопив дверний косяк до коробки. Деякі замість пістолета використовують металеву планку із просвердленими отворами + електровикрутку й імпортні саморізи. Справжні ж професіонали використовують кувалду й довгий цвях. У випадку наявності в сусіда залізних дверей - дуже ефективний термічний зварювальний олівець або переносний зварювальний апарат. (значно продовжує час тиші).
4. (не гуманний) Береш потужні гострозубці з гарною ізоляцією на рукоятках і викрутку з індикатором, виходиш на сходи, спускаєшся/піднімаєшся на потрібний поверх, відкриваєш розподільний щиток, виясняєш індикатором фазовий провід, який йде у сусідську квартиру, перекушуєш його гострозубцями і швидко піднімаєшся/спускаєшся до себе. Також можливе застосування доповнення 3а. (гарантує мінімум 200 хвилин тиші).
5. (антигуманний, застосування вкрай не рекомендується) Береш потужні гострозубці з гарною ізоляцією, викрутку з індикатором, шматок дуже товстого провода з оголеними кінцями й гарною ізоляцією, гумові рукавички, виходиш на сходи, спускаєшся/піднімаєшся на потрібний поверх, відкриваєш розподільний щиток, виясняєш індикатором нульовий провід, який іде у сусідську квартиру, перекушуєш його гострозубцями, шматком товстого провода закорочуєш обривок нульового провода, який іде у сусідську квартиру із другою фазою (знаходиш на щитку), (для тих, хто не знає: напруга між фазою й землею 220V, а між двома фазами 380V, природно від 380V магнітофон згорить) чекаєш 5-10 секунд і дуже швидко піднімаєшся/спускаєшся до себе. Також можливе застосування доповнення 3а. (гарантує мінімум 1200 хвилин тиші).
6. (украй високоефективний) Береш гранатомет "Муха”… (гарантує тишу на дуже довгий час).Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Гумор | Переглядів: 1412 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]