Головна » Кохання » Дізнайся, чи закоханий ти по-справжньому
Дізнайся, чи закоханий ти по-справжньому
У твоєму житті з’явилася людина, що відіграє роль не просто чергової подружки, а, як тобі здається, готова стати "тією єдиною”. Чи дійсно ти по-справжньому закоханий? Ця стаття допоможе тобі краще розібратися в собі.

Ти постійно думаєш про неї
Думки про неї виникають у тебе в голові по найрізноманітніших приводах. Якщо ти просипаєшся з думкою про неї, засинаєш, вимовляючи її ім’я, якщо протягом дня ти кілька разів згадуєш її очі, посмішку, голос, продовжуєш подумки ваші минулі діалоги, можеш не читати далі. Ти однозначно закоханий.

Ти хочеш знати про неї все, і ти щиро їй співпереживаєш
Коли ти закоханий, ти хочеш якомого краще пізнати об’єкт своєї любові, тобі цікаво все - яка вона, що думає, ким мріяла стати в дитинстві, які книги любить читати, що змушує її сміятися, а що по-справжньому лякає… Ти щиро цікавишся нею та її почуттями. Її день пройшов не кращим образом - ти розстроєний, у її житті відбулася радісна подія - ти переповнений щастям.

Ти не згадуєш свою колишню
Довгий час ти міг міркувати про те, чи правильно поступив, розставшись зі своєю екс-подругою. Але після того, як зустрів цю жінку (дівчину), думки про попередню кохану просто зникли.

Тобі подобається проводити з нею час
Ти шукаєш зустрічі з нею, і тобі не дуже-то й важливо, чим ви займетеся. Просто чути її голос, бачити її сяючі очі, відчувати її поруч - уже нагорода.

Ти вважаєш її примхи чарівними
Тебе не дратує її оригінальність, її дивні витівки та незвичайні переваги. Ну й що, що вона все поливає улюбленим кетчупом, ну крім десертів? Ну, й що такого, що щиро вірить у прикмети? Тебе не бентежить навіть її патологічна прихильність до улюбленої кішечки. Ти любиш цю людину такою, якою вона є.

Ти з нею "на одній хвилі”
Іноді ви вимовляєте фрази одночасно. Нерідко, набравши її номер ти чуєш у відповідь "Зайнято”, але лише тому, що в цей момент вона намагалася додзвонитися тобі. Часом тобі здається, що ви навіть думаєте однаково. Це знак, та ще й який!

Ти не помічаєш інших представниць жіночої статі
Ти не звернув уваги на шикарну блондинку, яка тільки що пройшла мимо? Ти забув, коли фліртував востаннє? Іноді ти усвідомлюєш, що немає поруч жінки, яка могла б тебе зацікавити, крім тієї єдиної, якою ти захоплений? Схоже твої почуття дійсно серйозні.

Ти готовий іти на компроміс
Ти вирішуєш пропустити зустріч із друзями заради походу з нею на концерт її улюбленої групи. І ти відмовляєшся від квитків на футбол, тому що ви вирішили сходити в кіно. І все тому, що поруч вона, і тобі так хочеться робити їй приємне!

У тебе помінялася система пріоритетів
Улюблена збірна по футболу не забила жодного гола, а начальник знову відмовився розглядати твоє прохання про підвищення, але це не хвилює тебе так сильно, як раніше. Тепер на першому місці вона, найпрекрасніша й найбажаніша жінка на планеті.

Ти починаєш думати про своє майбутнє, і воно нерозривно пов’язане з нею
Ти не просто хочеш бачити її через тиждень на тому ж місці в ту ж годину - ти будеш радий, якщо вона буде поруч із тобою і через рік, і через два. А іноді перед тобою навіть виникають картини далекої старості, і ти відчуваєш, що ці роки будуть щасливіші з нею…

Якщо читаючи це, ти хоч раз ствердно кивнув головою, можеш повірити, ти починаєш закохуватися. Ну, а якщо подібність вийшла майже 100%-вою, це значить, ти любиш по-справжньому!Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Кохання | Переглядів: 1213 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]