Головна » Суспільство » П'ять міфів про жіночий алкоголізм
П'ять міфів про жіночий алкоголізм
Усі звикли до словосполучення чоловік-алкоголік. Іншого, мовляв, не дано. Але ж медики кажуть, що добряче „закладати” можуть і жінки. А навколо цієї теми чимало табу і міфів. Ось деякі з них.

НЕТВЕРЕЗА ЖІНКА БІЛЬШ СЕКСУАЛЬНА

— Алкоголь справді посилює в жінок сексуальне бажання, впливаючи на певні рецептори мозку. Але ж така дама в більшості чоловіків викликає набагато менше симпатії, ніж твереза красуня, причому власне на фізіологічному рівні. Інакше кажучи, ви від усього серця хочете, а вашому джентльмену огидно.

АЛКОГОЛІЧКА — ЦЕ ЖІНКА ІЗ „ДНА”

— Жінка може досить довго пити, але вміло це приховувати, не виходити за межі допустимого. Просто в кожного є своє дно. Зовсім необов’язково, що жінка на кшталт чоловікові буде валятися під під’їздом, але співачка не зможе співати, журналістка — писати, бухгалтер — рахувати... До слова, останніми роками спиваються забезпечені жінки: бізнес-вумен, жінки „нових українців”.

СПИРТНЕ ЗНІМАЄ СТРЕС

— І так, і ні. У невеликих дозах алкоголь допомагає зняти напругу, розслабитися, діє як стимулятор. Але у великих кількостях вплив алкоголю на організм радикально змінюється — він стає депресантом. Не випадково більша частина самогубств здійснюється в стані сп’яніння. І особливо небезпечно звикнути знімати стрес (від вас пішов коханий, шеф на роботі „дістав”, діти „влипли в історію”) тільки алкоголем — так жінки найчастіше й призвичаюються до склянки.

ЯКЩО ПИТИ ТІЛЬКИ ЯКІСНЕ СПИРТНЕ, НІКОЛИ НЕ ЗІП’ЄШСЯ

— Головне — не що жінка п’є, а чому. Елізабет Тейлор не пила самогонки, її довело до наркологічної клініки шотландське віскі, а Едіт Піаф, яка так і не вилікувалася від алкоголізму, налягала на французький коньяк...

ЖІНОЧИЙ АЛКОГОЛІЗМ НЕВИЛІКОВНИЙ


— Якщо чесно, то будь-який алкоголізм лікувати важко, але можливо. Складність лікування жіночого алкоголізму радше у соціальному середовищі. Жінки до останнього, боячись ганьби, осуду, приховують проблему й потрапляють до спеціалістів уже в дуже запущеному стані. До того ж фізіологічне звикання до спиртного в жінок проходить швидше. Але найголовніше — усвідомлення проблеми та бажання пацієнтки позбутися залежності.


Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Суспільство | Переглядів: 1196 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]